Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

AsiaK_Z 09:44, 03 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
O...maj...gat ciężkie rytmy choć niektóre i mnie się podobają nie mam ulubionego zespołu, muzyki itd. Słucham tego co wpadnie mi w ucho i to może być nawet Biber
Zdjęcia ogrodu bajeczne, ale to już pisałam
Macham cieplutko
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Basilikum 10:55, 03 gru 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Ewa tancow raczej nie bedzie, to muzyka na cichy czas wiec bedzie koledowanie i takie tam

Klasyczna tez lubie i gospel.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
17:54, 03 gru 2016
Anda napisał(a)


Niemiecka muza też jest niezła
https://m.youtube.com/watch?v=yqObMM_QzVQ




to jest lekko pojechane ...no ale co ja tam słyszę ...aż sprawdziłam na tekstowo i nie słyszę tego co ten tekst pokazuje ) z kilka razy słuchałam .....az sama sie smieje z tego ale może i koś tez tak słyszy? czy tylko ze mną jest aż tak źle?

w 3 min on śpiewa "Lass'es untergehen" a ja słyszę "lasy są takie"

Nowalijka 18:37, 03 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Anda napisał(a)
Rabata prawa

Marzec



Czerwiec





Witam. Właśnie zaczełam przeglądać Twoj wątek i jestem pod wrazeniem. Pieknie! Czy to możliwe ze w ciągu 2-3 miesiecy ta rabata tak rozrosła sie?. Niesamowite i pieknie. Ewuniu podpowiedz mi prosze co to za kwiaty na tej rabacie o fioletowych odcieniach i czy to byliny. Jakbyś mogła napisać co jeszcze jest na tej rabacie bede wdzieczna
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 19:08, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Ameli, fajnie, że wpadłaś. no wizytówkę mam wreszcie Fajnie, że fotki Ci się podobają, staram się U Ciebie jestem prawie na bieżąco, ale że głównie o dekoracjach mowa, to siedzę cicho
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:14, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Asia, no radia też słucham, czemu nie. Muzyka pomaga i nie zawsze jest ważne jaka to muza jest Jak tam przeprowadzka biurowa?

Iza kolędowanie fajne jest, lubię kolędy i jeszcze jak ogień w kominku to już w ogóle się przytulnie robi

Justyna eee_tam, nie słyszę tego lasu On śpiewa o paleniu mostów za sobą (w tym wypadku miasta) i nowym początku. Zaczyna od " To nie jest pożegnanie, bo nikt mnie tu nie witał " Tekst jest smutny raczej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:26, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Nowalijka napisał(a)

Witam. Właśnie zaczełam przeglądać Twoj wątek i jestem pod wrazeniem. Pieknie! Czy to możliwe ze w ciągu 2-3 miesiecy ta rabata tak rozrosła sie?. Niesamowite i pieknie. Ewuniu podpowiedz mi prosze co to za kwiaty na tej rabacie o fioletowych odcieniach i czy to byliny. Jakbyś mogła napisać co jeszcze jest na tej rabacie bede wdzieczna


Elu witaj u mnie Tak, ta rabata tak się rozrosła. Mam ziemię gliniastą co prawda, ale bogatą w pożywienie dla roślin. Przeważnie albo szybko u mnie wszystko rośnie, albo wcale Np. liatra u mnie nie rośnie. Na tej rabacie rosną (od najniższych rozpoczynając) Scabiosa columbaria Pink Mist, szałwia omszona Blauhuegel, szałwia Caradonna, bodziszek nn, jakaś jednoroczna lewkonia, jednoroczna bordowa lwia paszcza, piwonia (tylko liście już widać) Alba Maxima, jeszcze Agastache którego jeszcze nie kwitło, no i róże, od lewej Louise Odier, St. Cecilia, Jude The Obscure. Te fioletowe to właśnie szałwie i to są byliny. Z tylu tło stanowią krzaki sąsiada
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Sylvana 19:56, 03 gru 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
U Ciebie muzycznie się zrobiło....akurat sobie słucham Florence and the machine...uwielbiam....depeche też słuchałam ale jednak wolałam nirvanę.

Nie pamiętam czy pisałam, że wizytówka cudo.... i nie trzeba się teraz przeciskać przez wszystkie strony wątku, żeby się nacieszyć....zdjęcia piękne, ale to już wiesz
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Nowalijka 20:16, 03 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Anda napisał(a)


Elu witaj u mnie Tak, ta rabata tak się rozrosła. Mam ziemię gliniastą co prawda, ale bogatą w pożywienie dla roślin. Przeważnie albo szybko u mnie wszystko rośnie, albo wcale Np. liatra u mnie nie rośnie. Na tej rabacie rosną (od najniższych rozpoczynając) Scabiosa columbaria Pink Mist, szałwia omszona Blauhuegel, szałwia Caradonna, bodziszek nn, jakaś jednoroczna lewkonia, jednoroczna bordowa lwia paszcza, piwonia (tylko liście już widać) Alba Maxima, jeszcze Agastache którego jeszcze nie kwitło, no i róże, od lewej Louise Odier, St. Cecilia, Jude The Obscure. Te fioletowe to właśnie szałwie i to są byliny. Z tylu tło stanowią krzaki sąsiada


Dziekuje. Coz za profesjonalizm. Podziwiam. Ewuniu czy Ty masz te nazwy w glowie czy zapisujesz?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylwia_slomc... 22:23, 03 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Anda napisał(a)


Elu witaj u mnie Tak, ta rabata tak się rozrosła. Mam ziemię gliniastą co prawda, ale bogatą w pożywienie dla roślin. Przeważnie albo szybko u mnie wszystko rośnie, albo wcale Np. liatra u mnie nie rośnie. Na tej rabacie rosną (od najniższych rozpoczynając) Scabiosa columbaria Pink Mist, szałwia omszona Blauhuegel, szałwia Caradonna, bodziszek nn, jakaś jednoroczna lewkonia, jednoroczna bordowa lwia paszcza, piwonia (tylko liście już widać) Alba Maxima, jeszcze Agastache którego jeszcze nie kwitło, no i róże, od lewej Louise Odier, St. Cecilia, Jude The Obscure. Te fioletowe to właśnie szałwie i to są byliny. Z tylu tło stanowią krzaki sąsiada

U mnie też tak jest , że jedno rośnie jak głupie a inne wcale nie chcą. Trzy razy sadziłam odętki.....mam nadzieję, że tym razem wypali, i tojeść kacze dzioby i dalej nic nie ma, a naparstnicy mam wszędzie od groma i trochę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies