Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Kasiek 18:58, 17 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ewa szukam dokladnego tlumaczenia slowa schlingrose, wiem jaki to gatunek rozy ale zabij i powies, nie wiem jak powiedziec po polsku, poratuj prosze
____________________
Bawarka
Wendy79 20:19, 17 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ewuś, ciekawie Ci się zapowiada rok z tym Towarzystwem. Tym bardziej z przyjemnością będę zaglądać.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Agania 20:23, 17 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bardzo miło będziesz spędzać czas na tych wykładach...przynajmniej zweryfikujesz swoje różane doświadczenie, ale z tego co czytam, jeszcze wykłady nie na Twoim poziomie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basilikum 20:50, 17 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
inka74 napisał(a)


U nas też jest Towarzystwo różane... https://www.facebook.com/PolskieTowarzystwoRozane/


a nie mowilam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 21:02, 17 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czekam na Twoje relacje ze spotkań towarzystwa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
mira 21:40, 17 sty 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
inka74 napisał(a)
Nie wiem, czy ty tak masz ale ja jak rozmawiam z pasjonatami ogrodu to wiek przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Do takich towarzystw rzeczywiście więcej starszych osób ciągnie bo mają trochę więcej czasu i jest to dla nich dużo więcej niż wymiana wiedzy.

U nas też jest Towarzystwo różane... https://www.facebook.com/PolskieTowarzystwoRozane/

oj fatalnie, że sobie o nich przypomniałam przed finalizacją drugiego zamówienia ;-(((((



Nie bardzo mogę się doczytać co to za towarzystwo.

Jest też prężnie działające Towarzystwo Miłośników Lilii w Rybniku - organizują ciekawe spotkania - słyszałam o tym od Dzidki bo ona tam też miała jakiś wykładzik. I oczywiście organizują wystawy a także współpracują z pasjonatami z Czech.

Ten katalog z nasionami już wertowałaś ?? hehe
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
tulucy 22:01, 17 sty 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Renia Rozark z Ogrodu małego na ciężkiej ... chyba należy do Różanego.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Pszczelarnia 22:16, 17 sty 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasiek napisał(a)
Ewa szukam dokladnego tlumaczenia slowa schlingrose, wiem jaki to gatunek rozy ale zabij i powies, nie wiem jak powiedziec po polsku, poratuj prosze


róża pnąca?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 08:17, 18 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Pszczółko, pamiętam, ze się wybierasz do Alzacji i już jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń stamtąd
To takie zastanawiające, co piszesz, ze przy prerii nie potrzebujesz już kwiatów róż. Musze to poobserwować, zestawienia róż z bylinami preriowymi. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

Inka, Iwonko, jeśli jeszcze nie jesteś tam członkiem, to szybko się zapisuj. W lipcu organizowana jest przez nich wycieczka do Sangerhausen
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:22, 18 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Kasiek, Ewa już napisała, róża pnąca w austriackim niemieckim. Więcej znaczeń nie znam

Miro, tak, katalog już wertowałam, ale muszę się zapytać, jak z niego korzystać, bo jeszcze zasad nie pojęłam W tym roku jednak nie potrzebuje już żadnych nasionek. Zaopatrzyłam się już w grudniu

Dziewczyny, fajnie, ze tak mnie dopingujecie do udziału w życiu Towarzystwa. Na pewno będę zdawać relacje i przekazywać co ciekawsze nowinki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies