Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

anna_t 15:02, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
malgol napisał(a)
A później się dziwią ,że szkolenia nieefektywne
ciii nudy straszne o rozporzadzeniach NBP
Dobrze że Was mam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malgol 15:04, 27 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No to straszne nudy hi hi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anna_t 15:04, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anda napisał(a)


Tak, wszystkie trzy mają takie same wymagania, tylko bylica jest trochę bardziej sucholubna zimą. Bylica zamiera na zimę. Pokazuje się dopiero wiosną. Szałwia też. Nie mam ich jeszcze. Planuje rabatkę pod oknem kuchennym przed domem i ta inspirka mnie natchnęła już jakiś czas temu
świetna inspirka. Fotki poniżej też mi się podobają
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Milka 15:25, 27 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewo, tyle stron przeleciałam, a tu fotek brak, a wiosna u ciebie migiem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 16:02, 27 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Milka napisał(a)
Ewo, tyle stron przeleciałam, a tu fotek brak, a wiosna u ciebie migiem


Fakt, tyle stronek przelecialo a fotki byly tylko tydzien temu

http://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana?page=813

Na razie zmian wielkich nie ma

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 21:34, 27 mar 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja dziś przesadziłam jesienną Zephirine D. I tak popatruję na Kardynała R. i na Nuits de Jung. I chyba polecą obie na tyły do historycznych.
One były ostatnim piętrem przed drzewami, teraz jak nie mam tam drzew, a mam miejsce, to one są za wysokie chyba... A może nie? Podsadziłabym je od tyłu białą okrywową Kastelruther Spatzen Rose. mam dwie sztuki. Od lewej by były te, a na prawo mam już 5 Aspirin.

Wykarczowałam dziś do końca odrosty lilaka. Mam jeszcze z tej rabaty ze dwie taczki ziemi do wywiezienia i będzie czysto, gotowa do nasadzeń.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
bdan 07:45, 28 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ewa, czy znasz różę Soul, ona chyba ma ADR. Dziewczyny nie do końca pochlebnie na temat Falstaffa się wypowiadają.

Co sądzisz o tej róży
Anda 07:54, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
bdan napisał(a)
Ewa, czy znasz różę Soul, ona chyba ma ADR. Dziewczyny nie do końca pochlebnie na temat Falstaffa się wypowiadają.

Co sądzisz o tej róży


Danusiu, czytalam u Ciebie Masz zagwozdke Kazdy radzi cos innego.

Znam Soul (nie mam jej usiebie) i jest bardzo zdrowa. Posiada certyfikat ADR. Cale lato miala piekne liscie. Kwitnie w miare obficie. Kwiaty sa piekne, kolor obledny. Tylko nie pachnie, a jesli juz to bardzo, bardzo delikatnie. Rosnie dosc wasko, jesli dasz jej podporke jako rozy pnacej.

Danusiu, w kazdym ogrodzie roze inaczej sobie radza. Moze byc, ze u Ciebie Falstaff bedzie rosl zdrowo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 07:57, 28 mar 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)


Bylica Schmidta. Nie lubi mieć mokro w nogach, zwłaszcza w zimie


W lecie też i nie lubi ciężkiej gliniastej ziemi - trzeba piasku dodacw- mądrze się bo taka bylam niedouczona przed szkoda buuu

Anda- wczoraj cielam róże i przyszłam łzy otrzeć nie z powodu samego procederu cięcia ale jak drastycznie i nie wiadomo czy to cos da - moje roczne mlodziaki ledwie zipią

Pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
bdan 08:24, 28 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Anda napisał(a)


Danusiu, czytalam u Ciebie Masz zagwozdke Kazdy radzi cos innego.

Znam Soul (nie mam jej usiebie) i jest bardzo zdrowa. Posiada certyfikat ADR. Cale lato miala piekne liscie. Kwitnie w miare obficie. Kwiaty sa piekne, kolor obledny. Tylko nie pachnie, a jesli juz to bardzo, bardzo delikatnie. Rosnie dosc wasko, jesli dasz jej podporke jako rozy pnacej.

Danusiu, w kazdym ogrodzie roze inaczej sobie radza. Moze byc, ze u Ciebie Falstaff bedzie rosl zdrowo


MAm tego świadomość, i czasami sobie myślę, że poco na takie parowanie mózgu się narażać. Posadzić, jak nie będzie pasować to odżałować te 50 zł i wymienić.

Ale jak można wybrać lepiej, to jednak wolałabym tak zrobić. Na zapachu mi tak nie zależy. Z biegiem czasu będzie tam półcień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies