Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 19:43, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
tulucy napisał(a)
Zephirine poszła do kąta w narożniku teraz jest, będzie w takim razie za Kardynałem, Nuits..., Kastelruther. Pod lilakami białymi. Ma iść po siatce.
Przyszły już wszystkie róże, dziś dostałam piękną (tfu tfu tfu w niemalowane) przesyłkę z rosarium.


Uuu, to będzie piękny zakątek Już sobie wyobrazam. Mam nadzieję, że pokażesz gdzieś
Ile róż dziś dostałaś i jakie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:45, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
AgataP napisał(a)
Ewcia a tym chelatem żelaza teraz pryskać trawę z mchem ??


Ja to kupuję w proszku/granulkach takie wielkie opakowanie specjalnie do trawnika. Tam jest napisane od kiedy do kiedy można. W tym roku jeszcze nie robiłam, a w zeszłym to nie pamiętam kiedy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 20:20, 28 mar 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ewcia - co zrobić z różą, która cała jest oblana woskiem? W sensie całe przycięte pędy. Zdejmować go czy zostawić?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 20:26, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
inka74 napisał(a)
Ewcia - co zrobić z różą, która cała jest oblana woskiem? W sensie całe przycięte pędy. Zdejmować go czy zostawić?


Zostaw, ten wosk sam zniknie. Listki też dadzą sobie radę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 20:30, 28 mar 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Uff, bo jak pomyślę że miałabym oskubać... Kiedyś dostałam tylko z końcówkami zabezpieczonymi. Teraz całe pędy mi się trafiły.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 20:33, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
inka74 napisał(a)
Uff, bo jak pomyślę że miałabym oskubać... Kiedyś dostałam tylko z końcówkami zabezpieczonymi. Teraz całe pędy mi się trafiły.


Chroni przed wyschnięciem, jesli róże długo są gdzieś przechowywane. Najbardziej zabezpieczone powinno być miejsce okulizacji.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 20:43, 28 mar 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Dziś dostałam Constance Spry i Herzogin Christiana (w doniczkach), Grace, St. Cecilia i Lady of Shalott golaski.
Wyznaczyłam miejsca na Kastelruther i ... właśnie nie wiem na jakie i... Mam tam już wsadzone to co pisałam, Zephirine, Kardynał R., Nuits de Young, 5 Aspirin, w tle Rosario.
Do wyboru mam do tego towarzystwa albo Zaide albo Herkulesa. Osobiście kolorystycznie bardziej mi Zaide pasuje... Ale 100 % pewności nie mam...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Warmia 20:48, 28 mar 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewuś, kupiłam jabłonkę Olę Nosiłam się z tym zamiarem od dawno i w końcu się zdecydowałam.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 20:54, 28 mar 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Warmia napisał(a)
Ewuś, kupiłam jabłonkę Olę Nosiłam się z tym zamiarem od dawno i w końcu się zdecydowałam.

Kolejna dziewczyna w ogrodzie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 20:55, 28 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
tulucy napisał(a)
Dziś dostałam Constance Spry i Herzogin Christiana (w doniczkach), Grace, St. Cecilia i Lady of Shalott golaski.
Wyznaczyłam miejsca na Kastelruther i ... właśnie nie wiem na jakie i... Mam tam już wsadzone to co pisałam, Zephirine, Kardynał R., Nuits de Young, 5 Aspirin, w tle Rosario.
Do wyboru mam do tego towarzystwa albo Zaide albo Herkulesa. Osobiście kolorystycznie bardziej mi Zaide pasuje... Ale 100 % pewności nie mam...


Piękności, ale będzie szał latem u Ciebie Ciekawa jestem co powiesz na zapach St. Cecilia.
Bierz Zaide na to miejsce. Wg mnie lepiej pasuje kolorystycznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies