Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I znowu od początku...

Pokaż wątki Pokaż posty

I znowu od początku...

eluniak 11:41, 28 wrz 2015


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
Zima jakoś minie na przemyśleniach ogrodowych a potem wiosenny dziki szał
____________________
Ela-I znowu od początku
aga_podlasie 12:07, 28 wrz 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Wpadłam z rewizytą, widzę, że czeka Cię dużo pracy. Na tej bazie, jaką masz, można piękny ogródek stworzyć. Powodzenia

A jak się nazywa ta piękność?

eluniak napisał(a)


a tu trochę lata





____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
eluniak 12:12, 28 wrz 2015


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
Oj dużo pracy ta hortensja to vanilla fraise
____________________
Ela-I znowu od początku
UlaB 20:17, 28 wrz 2015

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Zaznaczam sobie krajankę
Powodzenia w rewolucji!
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sylwia_slomc... 22:34, 28 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
eluniak napisał(a)
Wiosenna skarpa moje marzenie

[zmoderowane]


Witaj, na zdjęciu cudo, możesz kopię zrobić, ale jest jedno ale
Co jak cebulowe przekwitną? zostaną zasychające brzydkie liście i reszta roku bez koloru, trzeba by dosadzić bylin , które zasłoniły by te liście potem, dały kolor i odciągały uwagę od tego co fee będzie. Cebulowe niedługo cieszą oko, a jest jeszcze daleko do następnej wiosny.

Piszesz, ze zdjełaś już kamienie, mnie się akurat podobało i zmieniłabym tylko nasadzenia na bardziej skalne- czyli typowo do skalniaka, można dobrać tak by kwitło cały rok. Polecam wątek Irenki
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2408-milkowo-moje-miejsce-na-ziemi-czii?page=2776#post_6
poszukaj w tym wątku tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie w części pierwszej -ma zrobiony skalniak właśnie podwyższony w kamiennych ramach podobnie jak u ciebie, a ślicznie obsadzony. Trzymam kciuki i zastanów się jaki charakter ogrodu chcesz mieć, zanim zaczniesz cokolwiek, żeby 10 razy potem nie musieć poprawiać. Też jestem na początku drogi ogrodowej więc kibicuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eluniak 11:45, 29 wrz 2015


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
sylwia_slomczewska napisał(a)


Witaj, na zdjęciu cudo, możesz kopię zrobić, ale jest jedno ale
Co jak cebulowe przekwitną? zostaną zasychające brzydkie liście i reszta roku bez koloru, trzeba by dosadzić bylin , które zasłoniły by te liście potem, dały kolor i odciągały uwagę od tego co fee będzie. Cebulowe niedługo cieszą oko, a jest jeszcze daleko do następnej wiosny.

Piszesz, ze zdjełaś już kamienie, mnie się akurat podobało i zmieniłabym tylko nasadzenia na bardziej skalne- czyli typowo do skalniaka, można dobrać tak by kwitło cały rok. Polecam wątek Irenki
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2408-milkowo-moje-miejsce-na-ziemi-czii?page=2776#post_6
poszukaj w tym wątku tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie w części pierwszej -ma zrobiony skalniak właśnie podwyższony w kamiennych ramach podobnie jak u ciebie, a ślicznie obsadzony. Trzymam kciuki i zastanów się jaki charakter ogrodu chcesz mieć, zanim zaczniesz cokolwiek, żeby 10 razy potem nie musieć poprawiać. Też jestem na początku drogi ogrodowej więc kibicuję



Witam!Własnie teraz jesienią chcę posadzić te cebulowe żeby wiosną było ładnie potem cebulki wykopie i zacznę sadzić rośliny wieloletnie ale muszę to wszystko przemyśleć. Tobie też życzę powodzenia
____________________
Ela-I znowu od początku
sylwia_slomc... 13:17, 29 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Zima długa, dużo czasu do przemyśleń
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eluniak 15:41, 29 wrz 2015


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
No właśnie dlatego teraz się nie śpieszę niedługo postaram się zrobić wstępny projekt
____________________
Ela-I znowu od początku
Gardenarium 15:48, 29 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Różanecznik plus brezent pod nim = brak różanecznika albo chory różanecznik.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/736-mata-przeciw-chwastom

Niosę pomoc fachowca zgodnie z wezwaniem w tytule. Wywal szmatę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
eluniak 16:43, 29 wrz 2015


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
Witam serdecznie! Co za niespodzianką Droga Danusiu szmatę spróbuję jakoś wyciąć chociaż rozanecznik ma się świetnie kwitnie co roku i zachwyca wszystkich. Pozdrawiam
____________________
Ela-I znowu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies