Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I znowu od początku...

Pokaż wątki Pokaż posty

I znowu od początku...

Dorotka 07:33, 12 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Przepiękna drewutnia. Jestem zauroczona domkiem.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
AsiaK_Z 07:38, 12 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
uuuuu, to faktycznie zima zrobiła psikusa. Dzisiaj u mnie,póki co, piękne słońce, ale dość zimno. Jest w okolicy zera
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
eluniak 11:23, 13 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
U nas jakaś grupa się przyplatala kładzie wszystkich pokolei
____________________
Ela-I znowu od początku
eluniak 11:54, 16 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
paula23 napisał(a)
Co prawda to całkiem odbiega od tego co widziałam we wcześniejszych projektach ale czasem jest dobrze zobaczyć coś innego może akurat coś z tego Ci się spodoba nie jest to jakiś ścisły projekt tylko tak na szybko żeby obrazować co mniej więcej mam na myśli. Jeśli jest tam miejsca na tyle to po prawej stronie widziałabym jakieś drzewko z parasolowatą koroną (np wierzba) przewieszającą się nad oczko, zakładając że nie jest to mocno słoneczne miejsce i zadbasz o nawadnianie:


Można dorzucić więcej iglaków żeby było zimozielono.


Projekt bardzo fajny Hortensje i tak miały iść na sam tył. Rododendrony chyba nie zdadzą tam rezultatu. Będzie im za gorąco
____________________
Ela-I znowu od początku
olga80 10:19, 17 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Przyszłam i ja się przywitać. Domek-drewutnia super Przemyśl sprawę z oczkiem to Twój ogród i Tobie ma się podobać a i M też. Jesli nie pasuje Ci na tej rabacie to przenieś w inne miejsce a jeśli chcesz mieć tę rabatę z oczkiem to Paula dobrze radzi Pozdrawiam, bedę podglądać poczynania
____________________
Teresa Moje małe królestwo
eluniak 10:49, 17 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
olga80 napisał(a)
Przyszłam i ja się przywitać. Domek-drewutnia super Przemyśl sprawę z oczkiem to Twój ogród i Tobie ma się podobać a i M też. Jesli nie pasuje Ci na tej rabacie to przenieś w inne miejsce a jeśli chcesz mieć tę rabatę z oczkiem to Paula dobrze radzi Pozdrawiam, bedę podglądać poczynania



Dziekuje za odwiedziny . Maz bardzo chciał to oczko włożył w to trochę pracy no i kasy więc szkoda niszczyć tak od razu . Posadze w nim tylko lilie wodne. Na zdjęciu tego nie widac ale z tej skarpy spływa woda i jest taki przyjemny szum

____________________
Ela-I znowu od początku
eluniak 10:58, 17 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411


Najbardziej zauroczyło mnie to zdjęcie
____________________
Ela-I znowu od początku
eluniak 11:03, 17 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
Dzis na Podlasiu troszkę przymroziło, Ale wyszło słoneczko. Zrobiłam mały obchód po ogrodzie i zajrzałam do piwnicy gdzie stoją tulipany, które posadziłam jesienią. i zobaczcie co znalazłam


Przeniosę je chyba do drewutni bo jest nie ocieplana i ciemna może trochę przystopują ze wzrostem

A teraz cebulki wysadzone do gruntu



Oj wiosna zbliża się już chyba wielkimi krokami
____________________
Ela-I znowu od początku
paula23 11:28, 17 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
To może azalie jeśli rodką będzie zbyt słonecznie
____________________
Paula Moje trudne początki
eluniak 11:33, 17 lut 2016


Dołączył: 25 wrz 2015
Posty: 411
paula23 napisał(a)
To może azalie jeśli rodką będzie zbyt słonecznie


Właśnie projekcik rysuje tej nieszczęsnej skarpy Azalje mogły by byc
____________________
Ela-I znowu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies