Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

anbu 19:24, 13 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Super masz to Alicjo kurcze Toszka mam nadzieję, że ja nic nie muszę przesuwać :-! Ty wszystko swoim sokolim okiem wyłapiesz
____________________
Ania Ogród Ani :)
alis 20:39, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Toszka napisał(a)
Alicjo, kulę z prawego rogu dosuń do lizaka, a małą lekko w przód daj.
Natomiast małą kulkę z lewego rogu przesuń bliżej sąsiednich kul.

Trochę dla stożka jest tam z tyłu mało miejsca...


Da się poprzesuwać jak sugerujesz, na trwałe nie ,,udeptałam" jeszcze tej ziemi tam, tak na wszelki wypadek Trochę jutro przesunę ten stożek do przodu jeszcze. Dzięki serdeczne za czujne oko.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 20:51, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
anbu napisał(a)
Super masz to Alicjo kurcze Toszka mam nadzieję, że ja nic nie muszę przesuwać :-! Ty wszystko swoim sokolim okiem wyłapiesz

Dziękuję Aniu Twoje kule cisowe biją na łeb moje kuleczki, ale i tak mnie cieszy ten skromny jeszcze widok. Dzisiaj to taki fitness miałam przy tej rabacie, że jutro zakwasy mur beton, ale co tam ,,ja to lubię" jak rzekło moje dziecię
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anbu 20:59, 13 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ten Twój jak Ty to nazywasz skromny widoczek ogromnie mi się podoba. Bardzo lubię takie nasadzenia
____________________
Ania Ogród Ani :)
goska 15:53, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Śliczną masz tą rabatę koło domu też myślę o turzycy ale nie wiem gdzie ja wsadzić...
____________________
gosia
alis 20:17, 14 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
goska napisał(a)
Śliczną masz tą rabatę koło domu też myślę o turzycy ale nie wiem gdzie ja wsadzić...
Dziękuję Małgosiu To zasługa Toszki, słuchaj jej rad, jeśli kiedyś odwiedzi Twój ogród
Co do turzycy, to podczas oglądania ogrodów na O, zapisałam sobie notatkę, że turzyca brązowa dobrze komponuje się z trzmieliną na pniu, a w nogi jakąś zieloną trawę dać.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
goska 21:41, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
No to już mam miejsce dla niej dziękuję :*. Teraz tylko czekam na słoneczko i pędzę do ogrodu bo jak jest taka pogoda jak teraz to aż się nie chce pracować...ja to z tych ciepłolubnych
____________________
gosia
alis 11:25, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
goska napisał(a)
No to już mam miejsce dla niej dziękuję :*. Teraz tylko czekam na słoneczko i pędzę do ogrodu bo jak jest taka pogoda jak teraz to aż się nie chce pracować...ja to z tych ciepłolubnych

Ja też wolę, kiedy słoneczko świeci
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 23:58, 16 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928

Kulki poprzesuwane
Jaka żurawka byłaby najodpowiedniejsza na tę rabatę? Obok na rabacie będzie żurawka georgia peach lub marmalade. A może dać na tej rabacie georgie a przy hortensjach marmelade?
Ewentualnie zrezygnować tutaj z żurawek i dać trawki niskie jakieś od strony chodnika?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 00:14, 17 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928


No niestety bukszpany, które kupiłam na obwódkę nie są imponująco wysokie, zaledwie 15 cm mają, ale są zdrowe i wyglądają bardzo ładnie. W jakiej odległości od siebie je sadzić, żeby uzyskać ładną obwódkę? Wydaje mi się, że gęściej niż na zdjęciach.
Proszę nie zwracać uwagi na szmatę, sukcesywnie jest ściągana.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies