Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

17:08, 29 sie 2016
do końca nie dotrwałam...w pierwszym akapicie zgubiłam obraz bo zobaczyłam kompost ogrodowy ...gdzie go kupiłeś? ...bo tez bym sobie kilka worów dokupiła

w moim ogrodniczym była tez ziemia humusowa ...ale o tej porze roku to i takiej ziemi tez nie ma
Basilikum 17:27, 29 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Sebek napisał(a)


Druga strona jeszcze nie tknięta... Tam tylko przesadziłem 6 róż i jakieś 15 przywrotników I wyciepałem parę jeżówek


no to rzeczywiscie nie tknieta. Pojecie nie tkniecia jest wzgledne jak widze tak samo jak pojecie czasu

Ciekawa jestem fotek po rewolucji czyli tak za rok jakos. Ach ten czas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Sebek 17:55, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kasia - teraz, a kiedy? Duże są, za duże w tamtym miejscu Zobaczymy jak to zniosa, może przeżyją

Justyna - Jezowek teraz będzie mniej. A może i więcej? Dokupilbym jakieś odmianowe, miejsce nawet miałbym na nie
Jak mogłaś się zgubić? Mus na żywo zobaczyć, choć... teraz nie ma czego oglądać, bo pochlastalem rośliny mocno. Niech idą w korzeń

Ziemia z Tesco - z 12 zł na 2.99 zrobili przecene - to wziąłem wszystkie worki jakie były

Iza - zapitalem jak mały samochodzik Ale zdążyłem przed deszczem wszystko pochować Na szczęście
Na wiosnę powinien być już widoczny efekt działań Zobaczymy co padło, a co urośnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 18:06, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No i sie dorwałes do ogrodu nareszcie foty sOm )) kadry moje ulubione artystyczne )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Moniq 18:42, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Sebek napisał(a)
Kasia - teraz, a kiedy? Duże są, za duże w tamtym miejscu Zobaczymy jak to zniosa, może przeżyją

Justyna - Jezowek teraz będzie mniej. A może i więcej? Dokupilbym jakieś odmianowe, miejsce nawet miałbym na nie
Jak mogłaś się zgubić? Mus na żywo zobaczyć, choć... teraz nie ma czego oglądać, bo pochlastalem rośliny mocno. Niech idą w korzeń

Ziemia z Tesco - z 12 zł na 2.99 zrobili przecene - to wziąłem wszystkie worki jakie były

Iza - zapitalem jak mały samochodzik Ale zdążyłem przed deszczem wszystko pochować Na szczęście
Na wiosnę powinien być już widoczny efekt działań Zobaczymy co padło, a co urośnie


Powinnam czesciej zagladac do tesco, nie dosyc ze ziemia tania to mialabym juz dekoracje swiateczne

____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 18:45, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Czytam sobie ze dzialamy podobnie projekt sobie, lopata sobie
____________________
beskidzkie marzenie
Madzenka 18:58, 29 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dotrwałam do końca
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 19:13, 29 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ooo znowu rewolucja
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 19:18, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jola - dorwalem się i od razu ruszyłem na niego ze szpadlem Chwastów nawet nie ma tak dużo Byleby na zdjęciach nie było widać

Monia - no musisz się poprawić Choć jak popatrzyłem potem na kartkę to odstepstw od projektu jakichś dużych nie mam


Madzen - ciesze się

Olka - we wrześniu będzie ciąg dalszy. Tylko nie wiem czy kupić te molinie w Wojslawicach czy u siebie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nawigatorka 20:23, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Oj się dzieje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies