Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

AsiaK_Z 20:44, 29 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Hej Ashton a do Wawy się wybierasz? Nie pamiętam czy to pytanie już padło. Wiesz, ja już starsza pani jestem i pamięć nie ta
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Sebek 21:12, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nawigatorka napisał(a)
Oj się dzieje


A jutro znów jestem w pracy... Ehhh, całe życie w biegu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:13, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AsiaK_Z napisał(a)
Hej Ashton a do Wawy się wybierasz? Nie pamiętam czy to pytanie już padło. Wiesz, ja już starsza pani jestem i pamięć nie ta


Na Ztz? Nie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:13, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AsiaK_Z napisał(a)
Hej Ashton a do Wawy się wybierasz? Nie pamiętam czy to pytanie już padło. Wiesz, ja już starsza pani jestem i pamięć nie ta


Na Ztz? Nie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 21:49, 29 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sebek nie wiem co ty bierzesz, ale weź się podziel lub namiary podaj
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Sebek 22:14, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Luki napisał(a)
Sebek nie wiem co ty bierzesz, ale weź się podziel lub namiary podaj


Kawę z mlekiem sobie strzeliłem rano - tyle Ja z tych wiecznie niewyżytych

Właśnie słucham jak mi ulewa zmywa oprysk signum... Choć z drugiej strony wolę podlany ogród, teraz zwłaszcza

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
polinka 22:18, 29 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Deszczu zazdroszczę! U nas susza i brak prognoz na deszcz

Fajna rewolucja ale Sebek czy nie jest już tak, że Cię nosi i zmieniasz dla samej przyjemności pracy?

Kompost też w T.kupiłeś??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 22:30, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
polinka napisał(a)
Deszczu zazdroszczę! U nas susza i brak prognoz na deszcz

Fajna rewolucja ale Sebek czy nie jest już tak, że Cię nosi i zmieniasz dla samej przyjemności pracy?

Kompost też w T.kupiłeś??


Leje ostro... Posłałbym Ci chmurę, ale... przyda mi się Na parę dni najlepiej Niebiosa litościwe są dla mnie jak widać, dwa lata temu przy totalnej demolce padało przez tydzień i wszystko przeżyło (wówczas zarzekałem się, że to ostatnia rewolucja - yhym)

I wiesz co? Chyba trafiłaś w sedno... Patrzenie jak rośnie mi nie wystarcza Lubię jak coś się dzieje u mnie w ogrodzie, tą nutkę adrenaliny czy przeżyją te badyle czy nie I jak w tym zestawieniu sobie poradzą
Ale ta demolka miała jeszcze jeden ważny cel - ułatwienie koszenia. Przy każdym przycinaniu murawy musiałem latać z patyczkami, bawić się w podpieranie, itd. - teraz do końca sezonu mam spokój, bo po tamtych roślinach została wielka dziura Która się mam nadzieję next year zapełni innymi chabaziami

Swoja drogą wpadłem dzisiaj na jeszcze jeden pomysł... Ale on już należy do tych z kategorii "lepiej nie mówić Mamie" Ale Wam się przyznam
Zamiast trawnika i wiecznego przyglądania się jak zarastają kanciki zrobiłbym sobie tutaj ścieżkę żwirową... Problem koszenia i kancikowania z głowy... No i zupelnie inny efekt... Pinterestowy

Kompost też w T
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tulucy 22:44, 29 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Dołączę się, tylko że sekret nie przed mamą, a przed m też ścieżka żwirowa tam, gdzie najwięcej manewrowania na wąskim pasku (zakręty) - w sumie to dla wygody m, bo on kosi, więc mam duży mocny argument, jeszcze jakieś przekupstwo uskutecznię i może przejdzie

Ale to nie jest sprawiedliwe, że Tobie podlewa, a starsza pani zkonewkami musiała dziś latać, nie lubię tak latać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
polinka 22:46, 29 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ha,ha my wlasciciele malych ogrodkow wiemy o co chodzi

Ja dzisiaj podczas podlewania stwierdziłam, że wywale część ML i zamienię na coś innego.Jak nie bedzie konweniowac to wroca ML

Mamę masz fajna-podchwyci pomysl
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies