Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

LenaMagda 22:47, 29 sie 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Hejka Sebek podglądam dosyć często Twoje poczynania ogrodowe. I trochę Ci zazdroszczę dojrzałego ogrodu. U mnie wszystko w powijakach...
A jak czytam o planach ścieżki żwirowej to mnie skręca... bardzo mi się podoba żwir na rabatach, ale u mnie to nie przejdzie... próbowałam. Mam żwir pomiędzy skrzynkami "mini warzywniak" siada tam mój synek 2- latka i przenosi go do skrzynek... a ja chodzę i wyciągam. 5-latek się nie czai, z wiaderkiem przychodzi i zbiera ile potrzebuje... ehhh... pozostaje mi tylko kora, żwirek pooglądam u innych
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
Sebek 08:56, 30 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
tulucy napisał(a)
Dołączę się, tylko że sekret nie przed mamą, a przed m też ścieżka żwirowa tam, gdzie najwięcej manewrowania na wąskim pasku (zakręty) - w sumie to dla wygody m, bo on kosi, więc mam duży mocny argument, jeszcze jakieś przekupstwo uskutecznię i może przejdzie

Ale to nie jest sprawiedliwe, że Tobie podlewa, a starsza pani zkonewkami musiała dziś latać, nie lubię tak latać


Czego się nie robi dla M'ów na tym forum

Sam latalem z wiadrami wieczorem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:57, 30 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
polinka napisał(a)
Ha,ha my wlasciciele malych ogrodkow wiemy o co chodzi

Ja dzisiaj podczas podlewania stwierdziłam, że wywale część ML i zamienię na coś innego.Jak nie bedzie konweniowac to wroca ML

Mamę masz fajna-podchwyci pomysl


Ale wywalisz chyba do doniczek?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:59, 30 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
LenaMagda napisał(a)
Hejka Sebek podglądam dosyć często Twoje poczynania ogrodowe. I trochę Ci zazdroszczę dojrzałego ogrodu. U mnie wszystko w powijakach...
A jak czytam o planach ścieżki żwirowej to mnie skręca... bardzo mi się podoba żwir na rabatach, ale u mnie to nie przejdzie... próbowałam. Mam żwir pomiędzy skrzynkami "mini warzywniak" siada tam mój synek 2- latka i przenosi go do skrzynek... a ja chodzę i wyciągam. 5-latek się nie czai, z wiaderkiem przychodzi i zbiera ile potrzebuje... ehhh... pozostaje mi tylko kora, żwirek pooglądam u innych


Hej Madzia - wiecznie tego żwiru zbierać nie będzie Daj mu rok czy dwa i przestanie, na stowe Kora Ci zniknie z rabat po jakimś czasie to żwir kupisz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sabina76 13:26, 30 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Sebek napisał(a)

.... Swoja drogą wpadłem dzisiaj na jeszcze jeden pomysł... Ale on już należy do tych z kategorii "lepiej nie mówić Mamie" Ale Wam się przyznam ....


Ha ha, a Mama nie podczytuje co tutaj u syna się dzieje? Po tym jak mój M. wpadł na tym, że zagląda co tam u żony słychać na Ogrodowisku, to tak sobie myślę, że podczytują, tylko się nie przyznają
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
JustynaZ 13:40, 30 sie 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Jeden niby trawnik u mnie zlikwidowałam i roboty w związku z tym mniej , więc polecam żwirek .
____________________
JustynaMój Eden
Basilikum 13:41, 30 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
moj nie czyta hihi
czyli, nie zeby nie rozumial, bo jak chce kupic nowy Traktor na Allegro to przeczyta cala instrukcje

Musisz koniecznie zrobic fotki przed i po ciekawa jestem. tez mam takie miejsce w drodze do warzywniaka, gdzie by sie przydala jakas nawierzchnia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malgorzata_s... 13:50, 30 sie 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ty jak robisz to nie rewolucję ale przewrót cały Tylko na kawie z mlekiem?
ADHD pełne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ren133 13:54, 30 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Sebek napisał(a)
No to lecimy Hortensje o miesiąc spóźnione - jakby się uprzeć to o 1,5... Anabelle w tyle znalazły nowe miejsce







Piękne są te hortensje
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Pluszakowa 14:14, 30 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Macham i gratki na 500.

Mam nadzieje że mój M nie czyta O.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies