Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 10:57, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anna_t napisał(a)



Śmieszy Cię to? Ja tu cierpię dole
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:00, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marta napisał(a)
Pięknie rozkwitł Twój ogród, trzcinniki masz już wielkie, mój dopiero co się obudził i od razu został cudownie rozmnożony Moje bukszpany w bardziej cienistych miejscach jeszcze śpią, tylko te w pełnym nasłonecznieniu nieśmiało puszczają listki, Twoje chyba też z tych leniwych


Ja też jestem leniwy jeśli chodzi o ogród to najwidoczniej rośliny zaraziły się tym podejściem Trzcinniki zostawiam w spokoju - chcę wreszcie doczekać sie ładnej przesłony w ich wykonaniu Na razie dwa razy dostały po liściach preparatem grzybobójczym i są nadal zielone - tfu tfu!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:01, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)
Cebulowych masz sporo i same ładne. Mówisz, że China Town takie grzeczne? U mnie 3-ci rok...i są

Moje dalie w dalszym ciągu w garażu rosną


Chyba musimy ich dokupić Kasia Skoro tak się starają

Dzięki Tobie mam te dalie posadzone, przypomniałaś mi o ich istnieniu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 12:04, 03 maj 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek boli mnie, auć jak czytam o paluchu.


Ogród swietnie sobie poradził w te chłody. Bukszpany pewnie ruszą, daj im trochę ciepła
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AngelikaX 12:10, 03 maj 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Sebek napisał(a)


Boli Nie dość, że całe ręce mam zniszczone od ziemi to jeszcze pocięte I jak się tu pokazać w pracy?


Jak Cię pocieszę, moje nic nie lepsze - może nie pocięte ale pokaleczone od elewacji - wczoraj zahaczyłam... ałć...

ps. Może weekend majowy sobie przedłuż np. L4 czy coś... zagoi się
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
malgorzata_s... 13:30, 03 maj 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ty też masz sporo cebulowych upchniętychPięknie masz Niestety co roku u mnie tulipany nowe muszę dosadzać bo stare giną. Zobaczymy jak długo to wytrzymam Buksy u mnie w podobnym i gorszym stanie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
tulucy 14:48, 03 maj 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
A może moda na rękawiczki? Przydałyby się nie tylko Tobie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Sebek 15:03, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Sebek boli mnie, auć jak czytam o paluchu.


Ogród swietnie sobie poradził w te chłody. Bukszpany pewnie ruszą, daj im trochę ciepła


Mam je przytulić?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:05, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AngelikaX napisał(a)


Jak Cię pocieszę, moje nic nie lepsze - może nie pocięte ale pokaleczone od elewacji - wczoraj zahaczyłam... ałć...

ps. Może weekend majowy sobie przedłuż np. L4 czy coś... zagoi się


Przedłużyłem od dzień i jutro nie muszę iść do pracy Za to nadrabiam pracę dyplomową...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:08, 03 maj 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ty też masz sporo cebulowych upchniętychPięknie masz Niestety co roku u mnie tulipany nowe muszę dosadzać bo stare giną. Zobaczymy jak długo to wytrzymam Buksy u mnie w podobnym i gorszym stanie.


U mnie niespodziewanie w różowych wyrosły stare czerwono-żółte - jak zwykle musi być jakiś psikus Ale po corocznych porażkach z ponownym kwitnieniem bez bólu pozbywam się teraz liści zaraz po kwitnieniu - skoro i tak strzelą focha to po co mają mnie te liście do lipca wkurzać?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies