Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

paulina_ns 13:26, 23 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ślicznie, bujnie tak jak lubię palenisko super wyszło i mi jakoś Twoje ogrodzenie w ogóle nie przeszkadza miałam takie jak mieszkałam z rodzicami, najważniejsze,że jest
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Wiolka5_7 13:33, 23 sie 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20650
Tuje będą fajnie zaslaniac ten płot,też mam posadzone od sasiedniej strony i plotu sasiada już nie widać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
beata_m 13:52, 23 sie 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Kasiu super! miejsce na smażenie kiełbaski i grzanie się przy ogrnisku wymarzone czyli tuje już czekają na wsadzenie. Nic się płotem nie martw. Zarośnie i nie będzie się rzucał w oczy

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
lojalna_ 14:36, 24 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
kasja83 napisał(a)

Miejsce na ognisko się zrobiło. Palenisko jest super-ogrodzenie jest dramatyczne-bez żywopłotu efekt żaden,ale i tak się chwalę.
Nadżarte przez opuchalki hortki dają radę. Trawska na froncie

I nowoposadzone Black Beauty-jak to rozplenice...są super.



Ooo jakie cuda u Ciebie ! Rozplenice kocham wszelakie a Twoje cudne urody są ❤jak się otulicie żywopłotem to już będzie miło posiedzieć . Slicznie wyszło .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
kasja83 07:11, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
iwka napisał(a)
no miejsce z placykiem super wyszło tuja aż się proszą o wsadzenie zupełnie inny ogród będzie

Liczę tak właśnie, że bardziej zielono zrobi.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:12, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
paulina_ns napisał(a)
Ślicznie, bujnie tak jak lubię palenisko super wyszło i mi jakoś Twoje ogrodzenie w ogóle nie przeszkadza miałam takie jak mieszkałam z rodzicami, najważniejsze,że jest

Mnie do niedawna też nie przeszkadzało-po prostu było-teraz jakoś za bardzo narzuca się swoją zwalistością
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:13, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wiolka5_7 napisał(a)
Tuje będą fajnie zaslaniac ten płot,też mam posadzone od sasiedniej strony i plotu sasiada już nie widać

Rozglądam się właśnie za sadzonkami-takie powyżej metra mnie interesują. Cały weekend padało-także ziemia nareszcie dostała dawkę wody solidną-chętnie podsunę teraz szpadel mężowi
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:13, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)
Kasiu super! miejsce na smażenie kiełbaski i grzanie się przy ogrnisku wymarzone czyli tuje już czekają na wsadzenie. Nic się płotem nie martw. Zarośnie i nie będzie się rzucał w oczy


Kiełbasek jeszcze nie było-ale kilka posiadówek tak...heeh-grille to jednak nie to samo co trzaskający ogień
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:14, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
lojalna_ napisał(a)



Ooo jakie cuda u Ciebie ! Rozplenice kocham wszelakie a Twoje cudne urody są ❤jak się otulicie żywopłotem to już będzie miło posiedzieć . Slicznie wyszło .

Rozplenice są cudne-gdybym mogła-chętnie upchnęłabym u siebie każdy rodzaj
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:16, 27 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Poranek dżdżysty i mglisty...powietrze pachnie chłodem i jakby jesienią..to już?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies