Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Basilikum 14:45, 09 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
U ciebie susza u mnie mokro
hamaka nie moge miec w ogrodzie, mam zawroty glowy od samego patrzenia jak ktos inny sie buja.

Sliczne widoki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 15:21, 09 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszko, gdzie kupowałaś swoje? Ja w 2 miejscach (Gartenea - b. dobre). Pomylone to z cebule - kwiatowe.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:23, 09 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pszczelarnia napisał(a)
Gruszko, gdzie kupowałaś swoje? Ja w 2 miejscach (Gartenea - b. dobre). Pomylone to z cebule - kwiatowe.



Moje są z OBI i z Castoramy, ale podobne opakowania widziałam w każdym markecie. Przy masówkach chyba nie da się uniknąć pomyłek. Patrząc na swoje, widziałam je na Twojej ognistej rabacie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 18:25, 09 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Iza, Mam tylko lęk wysokości. całe szczęście, że hamak wisi tuż nad ziemią.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basilikum 19:30, 09 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja leku wysokosci nie mam, ale bujac sie nie moge.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 19:32, 09 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Hamak, książka to jest to Mary Rosę ślicznie swieci na rabacie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 21:31, 09 sie 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)





gruszka z hamakiem w tle....



u mnie pada i pada, jutro ma według prognozy lać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 21:34, 09 sie 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Upał zelżał o 10 stopni. zachmurzyło się. Coś tam kropi. Deszcz jest potrzebny. Wszystko jakieś takie omdlałe. Na okolicznych polach żniwa. Żółte zboża kojarzą się z latem, a rżyska już niestety z jesienią. Ognik zaczyna się rumienić.

[/img]




rewelacyjny bez

mój nie może się doczekać wsadzenia do gruntu, tam ziemia tak mocno zbita, że mocno naszarpałam się by kilkuletnią tawułę wykopać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ZieloneWrota 21:36, 09 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Jutro ponoć wszędzie ma padać, u mnie trawnik skoszony i zasilony więc deszcz się przyda, piękna gruszka , hamak w tle pikny ,pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Gruszka_na_w... 15:09, 10 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wczoraj pokropiło, więc z nadzieją wyszłam popielić na granicy rabat i trawy- a tam skała- nawet na cm nie było wilgotnej ziemi. Dzisiaj tylko pochmurno, bez deszczu.

Gosiekw zeszłym roku bez był marny, opanowały go mszyce. W tym roku pięknie przyrósł.

Agatkow tym roku nie było jabłek, za to gruszek trochę jest.

Ewo Mary Rose podczas drugiego kwitnienia mocno strzela w górę.

Pochmurna środa

Rhapsody z żółtą NN






____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies