Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

katiaxx 19:26, 13 lut 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Kasia - zazdroszczę ptactwa, u mnie tylko sikorki a wywieszona padlina zostanie chyba do lata bo sikorki chyba tego nei przerobią, jakieś nie głodne w tym roku.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Madzenka 22:03, 13 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Będziesz relacjonować kolejne spotkania miłośników róż?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 22:55, 13 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiu to co siedzi na dole to dzwoniec ale to co u góry to czyżyk. Dlaczego Renia nie wołała ze jedzie , też bym sie wybrała. Moze w kwietniu sie wybierzemy?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dorotka_z 23:19, 13 lut 2016


Dołączył: 22 maj 2012
Posty: 132
A są gdzieś określone warunki uczestnictwa w takich warsztatach jak te planowane w Powsinie?

U nas też od niedawna poza kowalikiem, dzięciołem i sikorkami (modre i bogatki) zaczęły przylatywać dzwońce, czyże i zięby. Ciekawa jestem czy to typowe, że na początku zimy ich nie ma i dopiero później się pokazują czy to kwestia karmy, bo ja teraz mam inną mieszankę. Może ktoś będzie wiedział?

Aha, pokazał się tez krogulec...
____________________
Bogdzia 23:41, 13 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dorotka_z napisał(a)
A są gdzieś określone warunki uczestnictwa w takich warsztatach jak te planowane w Powsinie?

U nas też od niedawna poza kowalikiem, dzięciołem i sikorkami (modre i bogatki) zaczęły przylatywać dzwońce, czyże i zięby. Ciekawa jestem czy to typowe, że na początku zimy ich nie ma i dopiero później się pokazują czy to kwestia karmy, bo ja teraz mam inną mieszankę. Może ktoś będzie wiedział?

Aha, pokazał się tez krogulec...


Tak to typowe bo one teraz przylatują.Te ptaki nie odlatuja bardzo daleko ale jednak sie przenoszą w bardziej ciepłe rejony i wczesniej od innych wracają.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 09:18, 14 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Bogdzia napisał(a)
Kasiu to co siedzi na dole to dzwoniec ale to co u góry to czyżyk. Dlaczego Renia nie wołała ze jedzie , też bym sie wybrała. Moze w kwietniu sie wybierzemy?


A no właśnie wydawał mi się taki bardziej kolorowy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 09:33, 14 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Miałam wstawić opisy Chorob rozanych z katalogu kordesa ale znalazłam katalog i tu chyba od str 18 najlepiej widać

Szkoda ze nic nie rozumiem
https://www.kordes-rosen.com/media/pflegetipps/KORDES_Pflanzanleitung_Web.pdf
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 10:14, 14 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
U mnie Juz chyba wszystko kielkuje i nie trzeba szukać w ogrodzie
Większość kiełków jest Juz tak dużych ze widzę je z domu z okna
Ciekawe kiedy coś zakwitnie bo długi jeszcze czas będzie chłodno z przymrozkami nocnymi
Bardzo Juz się chce kolorowej wiosny
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 12:20, 14 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
Miałam wstawić opisy Chorob rozanych z katalogu kordesa ale znalazłam katalog i tu chyba od str 18 najlepiej widać

Szkoda ze nic nie rozumiem
https://www.kordes-rosen.com/media/pflegetipps/KORDES_Pflanzanleitung_Web.pdf


Ja tez nicale widac że duzo tego i ze to kłopotliwe rośliny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anda 12:40, 14 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Kasya napisał(a)
Miałam wstawić opisy Chorob rozanych z katalogu kordesa ale znalazłam katalog i tu chyba od str 18 najlepiej widać

Szkoda ze nic nie rozumiem
https://www.kordes-rosen.com/media/pflegetipps/KORDES_Pflanzanleitung_Web.pdf


Dużo tego Wszystkiego nie przetłumaczę, ale tak po łebkach mogę. Najpierw sobie napiszę w Wordzie a potem się tu zamelduję



____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies