Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

anulajda 12:56, 07 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Kokesz napisał(a)
Aniu zajrzyj do mnie, tam zadałam pytanie, nie chciała u Ciebie śmiecić.


Zajrzę wieczorem
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
AngelikaX 19:45, 07 lut 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Chodzę i chodzę dziś po Twoim ogrodzie i chyba już stąd nie wyjdę zresztą nie tylko ja


Już widzę jak oprowadzasz wycieczki, opowiadając: Proszę Państwa z prawej strony mamy rabatę taka i taka z roślinami takimi i takimi... a wszyscy zafascynowani pstrykają foty i notują pilnie w notesikach

Aniu powinnaś powoli ustawiać kasę biletową przy bramie, nie wiem czy jesteś na to przygotowana
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Jagodi 20:35, 07 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 45
Spisałam sobie niektóre Twoje piekne róże.Nie sposób sie w nich nie zakochać ...no są na liście chciejstw 12 odmian )Moje ulubione to w kolorze rózowym prawie wszystkie które mam to właśnie takie...ale nie są takie piękne jak Twoje
Gdzie kupujesz róże (ja w sklepie inter.ROZARIUM)..i jeszcze jedno pytanko o obwódki bukszpanowe gdzie kupowałaś sadzonki?
____________________
jagodi
olga80 20:53, 07 lut 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
spaceruję po Twoim ogrodzie i jest tak jak Angelika pisze patrzę i notuję co tam na tych rabatach masz.Piękny ogród
____________________
Teresa Moje małe królestwo
kasia_c 21:33, 07 lut 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Mam pytanko. Jak przygotowujesz stanowisko pod róże? Chciałam posadzić u siebie w tym roku. Widzę że Twoje cudnie kwitną więc dobrze im u Ciebie. Sypiesz w dolek obornik? Jak nawozisz róże?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
anulajda 00:40, 08 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
AngelikaX napisał(a)
Chodzę i chodzę dziś po Twoim ogrodzie i chyba już stąd nie wyjdę zresztą nie tylko ja


Już widzę jak oprowadzasz wycieczki, opowiadając: Proszę Państwa z prawej strony mamy rabatę taka i taka z roślinami takimi i takimi... a wszyscy zafascynowani pstrykają foty i notują pilnie w notesikach

Aniu powinnaś powoli ustawiać kasę biletową przy bramie, nie wiem czy jesteś na to przygotowana


)))
Co... wygłupiłam się ale luzik ))) dam radę,jakby co.... )))
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 00:53, 08 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Jagodi napisał(a)
Spisałam sobie niektóre Twoje piekne róże.Nie sposób sie w nich nie zakochać ...no są na liście chciejstw 12 odmian )Moje ulubione to w kolorze rózowym prawie wszystkie które mam to właśnie takie...ale nie są takie piękne jak Twoje
Gdzie kupujesz róże (ja w sklepie inter.ROZARIUM)..i jeszcze jedno pytanko o obwódki bukszpanowe gdzie kupowałaś sadzonki?

Mój ulubiony to też róż a szkoda że nie masz linka do Siebie bo z chęcią bym pooglądała
Róże już teraz kupuję w Rosarium ale z nagim korzeniem i tylko wtedy gdy nie mogę dostać w doniczkach w sezonie a bukszpanki na obwódki to są z" sześciopaków"marketowych które są tylko wczesną wiosną dostępnne
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 00:56, 08 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
olga80 napisał(a)
spaceruję po Twoim ogrodzie i jest tak jak Angelika pisze patrzę i notuję co tam na tych rabatach masz.Piękny ogród

))) to pytaj jakby co...
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 01:08, 08 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
kasia_c napisał(a)
Mam pytanko. Jak przygotowujesz stanowisko pod róże? Chciałam posadzić u siebie w tym roku. Widzę że Twoje cudnie kwitną więc dobrze im u Ciebie. Sypiesz w dolek obornik? Jak nawozisz róże?

Te co sadzę z doniczek to nic nie daję do dołka przy sadzeniu. Ale te z nagim korzeniem to mieszałam rodzimą glebę z obornikiem suchym lub innym którym mam albo i nie,a wiosną cały ogród raz do roku dostaje azofoskę łącznie z trawą lub inne tematyczne do gatunku ale w mniejszych ilościach niż na opakowaniu. Róże na początku muszą się zachartować w naszej ziemi i nie należy ich rozpieszczać za bardzo nawozami sztusznymi zwłaszcza te z nagim korzeniem.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
beata_m 08:17, 08 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Aniu ... super te widoki na całe rabatki taki miły spacer sobie z rana zrobiłam wprawdzie z małym towarzyszem na kolanach ale ani drgnął jak róże oglądał
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies