Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

asiak 18:42, 13 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
A czym się one różnią?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
bdan 19:06, 13 lut 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Aniu chciałam zacytować najładniejsza rabatkę z różami, ale nie mogłam się zdecydować, bo wszystkie są piękne.


anulajda 19:22, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
AngelikaX napisał(a)
No piękne oznaki zbliżającej się wiosny - rodki wyglądają jakby wogóle mróz był im nie straszny mnie dziś słońce z rana przywitało, ale -8 na termometrze, zapowiadają ocieplenie nawet 8 na plusie więc też czekam by ruszyć w ogród

ps. Aniu czy u Ciebie któreś żurawki rosną w pełnym słońcu?



Ja już dziś nie miałam słońca ale i tak podziałałam w ogrodzie i 33 miskanty poszły do ścięcia a zaczęłam od tych młodszych i chudszych a zostało mi jeszcze 17 grubasów, ale z tymi to już poczekam na eMa

Ps Tak,u mnie w pełnym słońcu dobrze rośnie Chocolate Rufles ona ma grube mięsiste ciemne liście a także ta na poniższych fotkach chyba Georgia Peach ale nie jestem pewna 100% czy tak jej na imie, ona w cieniu ma bardziej zielono jesienny kolor a w pełnym słońcu jest koralowo brzoskwiniowa,
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 19:33, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
patrycja napisał(a)
Witaj odważyłam się. Ogród no cóż CUDO. Z chęcią tu zostanę jeśli mogę?

Pewno że możesz będzie mi bardzo miło))) mieczyki na awiatarku masz piękne pewno je lubisz )) ja sobie dziś kupiłam cebulki różowych My Love )) tak pod walentynki...
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 19:34, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
asiak napisał(a)
A czym się one różnią?


Leoś ma chyba większe kwiaty
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
asiak 19:40, 13 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
anulajda napisał(a)


Leoś ma chyba większe kwiaty


Dziękuję
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anulajda 19:40, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
bdan napisał(a)
Aniu chciałam zacytować najładniejsza rabatkę z różami, ale nie mogłam się zdecydować, bo wszystkie są piękne.




Dziękuję Danusiu mam nadzieje że już w tym roku nabiorą większej masy
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kawa 19:43, 13 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
i tutaj początki prac ogrodowych zazdraszczam u mnie jeszcze za zimno
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anulajda 20:06, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Dzisiaj rozglądałam się za rozdrabniaczem do gałęzi a w szczególności przydał by mi się do suchych traw nie musi być szczególnie mocny ważne żeby miał duże "gardło" do wciągania. Trawy które teraz ścinam muszę rozłożyć w czasie bo mam tego suchego po cięciu bardzo dużo ale te rozdrabniacze co oglądałam mają takie wąskie "gardła" wielkości telefonu że nie bardzo mi się to widzi wciskanie po troszku do niego.
Jakie macie rozdrabniacze i związane z nimi opinie w praktyce czy warto kupować czy sobie dać z tym spokój ?
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 20:09, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Kawa napisał(a)
i tutaj początki prac ogrodowych zazdraszczam u mnie jeszcze za zimno


U mnie też jeszcze na minusie i leży śnieg gdzie nie gdzie ale gdzie mogę to działam z nożycami na trawy i fajnie mi z tym )))
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies