Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

Ewik 14:54, 12 lut 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Widoki sliczne , słonka zazdroszczę, tak na nie liczyłam a u nas ponuro strasznie .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
anulajda 15:19, 12 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Ewik napisał(a)
Widoki sliczne , słonka zazdroszczę, tak na nie liczyłam a u nas ponuro strasznie .


U nas już drugi dzień taki słoneczny jest niech tylko śnieg o końca zniknie z trawnika to biorę się za cięcie miskantów
Słonka życzę
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Jagodi 16:57, 12 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 45
anulajda napisał(a)

Mój ulubiony to też róż a szkoda że nie masz linka do Siebie bo z chęcią bym pooglądała
Róże już teraz kupuję w Rosarium ale z nagim korzeniem i tylko wtedy gdy nie mogę dostać w doniczkach w sezonie a bukszpanki na obwódki to są z" sześciopaków"marketowych które są tylko wczesną wiosną dostępnne

Aniu nie ma co ogladać....może kiedyś.
Oglądałam dzisiaj Maje w Ogrodzie na HTGV nie wiem czy też widziałaś...no przecudną bramkę z róży raubritter-no bajka...już kombinuję gdzie by takową stworzyć
Pozdrwiam stęskniona ogromnie wiosny!
____________________
jagodi
isia33 17:05, 12 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Zostawiam ślad, że zaglądam Słoneczka nie zazdroszczę, też miałam. Na piętrze mam takie duże okno, dziś z dziećmi przesiedziałam tam cały dzień, gapiąc się przez okno i pisząc listę prac wiosennych. Niby na minusie, ale w tym słońcu śnieg się trochę topi.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
asiak 19:38, 12 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Aniu, mam zamiar dokupić następne różyczki, chyba się już zaraziłam
Co myślisz o Leonardo da Vinci, jakie są Twoje spostrzeżenia?
Czy proponujesz coś innego?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
AngelikaX 08:21, 13 lut 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
No piękne oznaki zbliżającej się wiosny - rodki wyglądają jakby wogóle mróz był im nie straszny mnie dziś słońce z rana przywitało, ale -8 na termometrze, zapowiadają ocieplenie nawet 8 na plusie więc też czekam by ruszyć w ogród

ps. Aniu czy u Ciebie któreś żurawki rosną w pełnym słońcu?

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
patrycja 11:26, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Witaj odważyłam się. Ogród no cóż CUDO. Z chęcią tu zostanę jeśli mogę?
____________________
Patrycja mój ogródek
anulajda 18:20, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Jagodi napisał(a)

Aniu nie ma co ogladać....może kiedyś.
Oglądałam dzisiaj Maje w Ogrodzie na HTGV nie wiem czy też widziałaś...no przecudną bramkę z róży raubritter-no bajka...już kombinuję gdzie by takową stworzyć
Pozdrwiam stęskniona ogromnie wiosny!


No to pozostaje mi czekać na Twój ogród...Maja ostatnio już nie była ciekawa na TVN to przestałam ją oglądać ale nową na HTGV nie widziałam jeszcze a róża Raubritter jest piękna to fakt, ale ona chyba raz kwitnie w sezonie
Macham też stęskniona wiosny ))
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 18:37, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
isia33 napisał(a)
Zostawiam ślad, że zaglądam Słoneczka nie zazdroszczę, też miałam. Na piętrze mam takie duże okno, dziś z dziećmi przesiedziałam tam cały dzień, gapiąc się przez okno i pisząc listę prac wiosennych. Niby na minusie, ale w tym słońcu śnieg się trochę topi.


Witaj duże słoneczne okna są super,jeszcze trochę a myślę że ten śnieg już nas opuści na dobre.Ja nie robię listy prac ogrodowych bo co roku na początku wiosny mam to samo do zrobienia i jakoś tak lepiej bez listy mi się w ogrodzie pracuje
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 18:40, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
asiak napisał(a)
Aniu, mam zamiar dokupić następne różyczki, chyba się już zaraziłam
Co myślisz o Leonardo da Vinci, jakie są Twoje spostrzeżenia?
Czy proponujesz coś innego?


No,no Leonardo piękna ale ja mam już Pomponelle to Leosia już nie chcę,ale swego czasu mnie kusiła ....
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies