Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

patrycja 20:30, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
musisz mi je koniecznie latem pokazać jak kwitną ,tak uwielbiam je
____________________
Patrycja mój ogródek
anulajda 20:47, 13 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
patrycja napisał(a)
musisz mi je koniecznie latem pokazać jak kwitną ,tak uwielbiam je


Na pewno pokażę muszę tylko jeszcze dla nich miejsce odpowiednie znaleźć
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
kamila66 20:53, 13 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
anulajda napisał(a)


Ja już dziś nie miałam słońca ale i tak podziałałam w ogrodzie i 33 miskanty poszły do ścięcia a zaczęłam od tych młodszych i chudszych a zostało mi jeszcze 17 grubasów, ale z tymi to już poczekam na eMa

Ps Tak,u mnie w pełnym słońcu dobrze rośnie Chocolate Rufles ona ma grube mięsiste ciemne liście a także ta na poniższych fotkach chyba Georgia Peach ale nie jestem pewna 100% czy tak jej na imie, ona w cieniu ma bardziej zielono jesienny kolor a w pełnym słońcu jest koralowo brzoskwiniowa,

Aniu 50 miskantów w ogrodzie to niezły wynik
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
AngelikaX 21:07, 13 lut 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
anulajda napisał(a)


Ja już dziś nie miałam słońca ale i tak podziałałam w ogrodzie i 33 miskanty poszły do ścięcia a zaczęłam od tych młodszych i chudszych a zostało mi jeszcze 17 grubasów, ale z tymi to już poczekam na eMa

Ps Tak,u mnie w pełnym słońcu dobrze rośnie Chocolate Rufles ona ma grube mięsiste ciemne liście a także ta na poniższych fotkach chyba Georgia Peach ale nie jestem pewna 100% czy tak jej na imie, ona w cieniu ma bardziej zielono jesienny kolor a w pełnym słońcu jest koralowo brzoskwiniowa,


Podobają mi się - Dziękuję Ci bardzo - chce na południową stronę przed stożkami cisowymi przy domu dać, teraz tam lawenda i trochę smutno na tej rabacie, więc żurawki dadzą fajnego koloru zwłaszcza ciemne

ps. 33 ładny wynik ja poczekam na temeratury plusowe może przyszły tydzień
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
kasia_c 11:37, 14 lut 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Ania, możesz w wolnej chwili zerknąć do mnie na projekt różanki. Widzę, że masz duże doświadczenie więc może coś doradzisz? Dzięki
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
sylwik69 21:12, 14 lut 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
No proszę Ania już rozpoczęła sezonfajnie! dziś na słonku było całkiem miło i od razu zauważyłam poruszenie... ludzie zaczęli się uśmiechać,zrobiło się tłoczno na mieście.Wiosna tuż tuż a ja dalej w kropce a raczej pod znakiem zapytania?Danusia rozwaliła moje dotychczasowe planowanie...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
anulajda 19:11, 15 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
AngelikaX napisał(a)


Podobają mi się - Dziękuję Ci bardzo - chce na południową stronę przed stożkami cisowymi przy domu dać, teraz tam lawenda i trochę smutno na tej rabacie, więc żurawki dadzą fajnego koloru zwłaszcza ciemne

ps. 33 ładny wynik ja poczekam na temeratury plusowe może przyszły tydzień


U mnie już plusowo w dzień i piękne śłońce świeci a po pracy ciąg dalszy cięcia miskantów dziś był
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 19:23, 15 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
kamila66 napisał(a)

Aniu 50 miskantów w ogrodzie to niezły wynik

Ale tak ogólnie wzrokowo te 50 miskantów przez cały rok jakoś nie daje mi się we znaki tylko przy cięciu,ale jeszcze daję radę
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 19:31, 15 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
kasia_c napisał(a)
Ania, możesz w wolnej chwili zerknąć do mnie na projekt różanki. Widzę, że masz duże doświadczenie więc może coś doradzisz? Dzięki



Byłam, zerknełam piękne róže wybrałaś
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 19:56, 15 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
sylwik69 napisał(a)
No proszę Ania już rozpoczęła sezonfajnie! dziś na słonku było całkiem miło i od razu zauważyłam poruszenie... ludzie zaczęli się uśmiechać,zrobiło się tłoczno na mieście.Wiosna tuż tuż a ja dalej w kropce a raczej pod znakiem zapytania?Danusia rozwaliła moje dotychczasowe planowanie...

Ja wcześnie rozpoczynam zawsze bo u mnie potem cebulowe wychodzą i mnie ograniczają ruchowo...a z grubszy prac jeszcze konkretne cięcie Serbów mnię czeka,opryski promanolem prawie wszystkie rośliny,cięcie róż i opryski miedzianem, wzruszenie rabat ,ponowny oprysk róż miedzianem łącznie z tym co pod nimi ewentualnie zostało, sypnięcie nawozu i tyle,wertykulacje trawnika i kanciki zrobiłam jesienią to wiosną nie muszę ewentualnie dosypię jeszcze korę na rabaty
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies