Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

Efffa 11:25, 18 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Anulka napisz jakie trawki do mnie trafia,bo muszem sobie juz cos zaprojektowac.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anulajda 11:01, 19 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Efffa napisał(a)
Anulka napisz jakie trawki do mnie trafia,bo muszem sobie juz cos zaprojektowac.


Miskant chiński Punktchen dwie całe sztuki,które możesz podzielić każdą na cztery

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Efffa 11:42, 19 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Jupiii
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 11:42, 19 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Cudnie to wyglada
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Kawa 09:46, 20 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
dzięki za info i Ignasia hihi
on ciągle uśmiechnięty
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Monia81 10:01, 20 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Aniu - mam pytanko czy ten miskant chiński może rosnąć w półcieniuBo mam rabatkę północno-wschodnią przy tarasie, no i tam trochę cieniście
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anulajda 09:29, 21 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Kawa napisał(a)
dzięki za info i Ignasia hihi
on ciągle uśmiechnięty

))
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anetta 10:10, 21 lut 2017


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Witaj Aniu, nie mam pojęcia jak to się stalo że dopiero teraz trafiłam do twojego Raju. Ogród zachwycający pod kazdym względem, jestem zachwycona cebulowymi w twoim ogrodzie i zakochana w twoich różach i szczęsliwa ze trafiłam do Twojego ogrodu wirtualnie.

Jeżeli chodzi o nornice i cebule ja moczyłam cebule przed posadzeniem w specyjalnym roztworze grzybobójczym i jednoczesnie odstraszajacym nornice i to pomogło, w koncu wyniosły sie z mojego ogrodu. Nie mogę się doczekac wiosny w twoim ogrodzie po tym jak zobaczyłam twoja listę cebulowych.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
anulajda 10:33, 21 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Monia81 napisał(a)
Aniu - mam pytanko czy ten miskant chiński może rosnąć w półcien iuBo mam rabatkę północno-wschodnią przy tarasie, no i tam trochę cieniście

Ja je mam w pełnym słońcu przez pół dnia.Gdzieś czytałam że na niesłoneczne rabaty to Miskant ch.Variegatus ale jak w praktyce rośnie to nie wiem.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 10:52, 21 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
anetta napisał(a)
Witaj Aniu, nie mam pojęcia jak to się stalo że dopiero teraz trafiłam do twojego Raju. Ogród zachwycający pod kazdym względem, jestem zachwycona cebulowymi w twoim ogrodzie i zakochana w twoich różach i szczęsliwa ze trafiłam do Twojego ogrodu wirtualnie.

Jeżeli chodzi o nornice i cebule ja moczyłam cebule przed posadzeniem w specyjalnym roztworze grzybobójczym i jednoczesnie odstraszajacym nornice i to pomogło, w koncu wyniosły sie z mojego ogrodu. Nie mogę się doczekac wiosny w twoim ogrodzie po tym jak zobaczyłam twoja listę cebulowych.


Witaj Ciekawe jak to jest z tymi nornicami ? ja zawsze moczę chwilę cebule przed wsadzeniem do ziemi w grzybobójczych preparatach ale nie sądziłam że to może odstraszać nornice.Dwa lata temu kiedy zostawiłam cebule tulipanów w ziemi bo nigdy nie wykopywałam to widziałam pełno wypukłych korytarzy tam gdzie one były a w zeszłym roku nic,zero ale to hardkor co roku tyle wykopywać,suszyć.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies