Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

anulajda 14:57, 07 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
AngelikaX napisał(a)
Zmartwiłam się nieco limkami - znaczy, że u mnie będa leżeć po deszczach.... mam młode egzemplarze, przyciełam dość nisko za namową Sebka i wycięłam cienkie - ale chyba nie ominie mnie też taki widok. Na nóżce mam na froncie i bardzo jestem z nich zadowolona

Mój eM nie ma wyjścia - musi śmigać z wertykulatorem, dla mnie to za ciężka praca, ja tylko za nim śmigam z kosiarką i zbieram co wywali wertykulator
Nie narzeka, bo prócz tego ogród w 100% na mojej głowie


Angela oby nie...
Limki są piękne ja idę ciachnąć jeszcze raz testowy okaz i zobaczę co sezon pokaże
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Borbetka 07:38, 08 mar 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
U mnie Limki nigdy się nie pokładają, ciekawa jaka jest tego przyczyna u Ciebie. Ja robię tak jak Luki, a niektóre nawet wyżej tnę. Ile lat mają Twoje Limki?
____________________
borówcowy wizytowka
anulajda 08:04, 08 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
ren133 napisał(a)


To i tak dużo ... ja nie koszę ... ale kancikowanie, nawożenie i odchwaszczanie zajmuje niewiele mniej czasu (a to już robię ja)

Dziękuję za rady w sprawie stożków


Ja lubię kosić trawę ale też nie mam wyjścia, eM co dwa tyg jest w domu a i tak na pewno nie wytrzymam i będę się nią zajmować....





____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 08:28, 08 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
kamila66 napisał(a)

Aniu u mnie southem comfort wyglądają całkiem nie źle, lime rickey względnie można by rzec, że co druga wygląda w miarę dobrze. Mam też bordową żurawkę NN wielkości southem comfort i ta przymarzła do kamieni. Najgorzej u mnie wyglądają wszystkie ciemne odmiany...
Róż mam niewiele ale widzę, że jest ok.
Jesienią kupiłam J.W.Goethe i o nią się bardzo martwiłam bo jej nie kopczykowałam ale będzie żyła


Na to wygląda że dłużej sobie w tym roku poczekamy na urodę żurawek.
A u mnie mróz nie załatwił róż ale nornice tak mi obgryzły korzenie młodej Giardini

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 08:32, 08 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Angelika Aneta jesteście skarbnicą pomysłów

Ale traktorkiem też bym sobie pojeździła
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kawa 08:38, 08 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania
ale ci objadła brzydula ...szkoda
u mnie niektóre żurawki wyglądają tragicznie i to te które najładniej wyglądąły latem

macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kokesz 09:10, 08 mar 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
A u mnie wszystkie żurawki wyglądają bardzo dobrze, aż poszłam sprawdzić, jak poczytałam wasze posty. Może dlatego, że przykryłam je mocno liśćmi i gałązkami świerkowymi, no i jednak w mojej okolicy nie było takiego dużego mrozu.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
anulajda 09:28, 08 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Borbetka napisał(a)
U mnie Limki nigdy się nie pokładają, ciekawa jaka jest tego przyczyna u Ciebie. Ja robię tak jak Luki, a niektóre nawet wyżej tnę. Ile lat mają Twoje Limki?

Mam je piąty rok,też jedną ciachnęłam tak jak Luki i zobaczę.
W zeszły roku próbowałam podnieść taki duży kwiat nasiąknięty od deszczu i w sumie się nie dziwię że się uginają pod ciężarem a potem już nie ma opcji żeby podniosły się same, w sezonie jeszcze dodatkowo odcinam te młode gałązki co mają mniejsze kwiaty.
Dwa lata temu te co mam przed choiną kanadyjską też ściachnęłam wysoko, miały mocną podstawę to myślałam że udźwigną ciężar

cięcie


tu jeszcze stoją



tu już zaczynają leżeć



a tu już podwiązane do płotu
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Efffa 09:42, 08 mar 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Przed limkami jest cis?Jaka odmiana?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anulajda 09:45, 08 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Kawa napisał(a)
Ania
ale ci objadła brzydula ...szkoda
u mnie niektóre żurawki wyglądają tragicznie i to te które najładniej wyglądąły latem

macham


No brzydula wredna ale mam nadzieję że to była jej ostatnia róża bo taki prezencik dziś rano dostałam od mojego łownego kota,
brr,
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies