Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

AngelikaX 12:19, 07 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Pierwszy rok jak wół się natyrałam z grabiami, a potem wpadłam na pomysł, że kosiarką można... dumna z siebie, że taka "mądra" jestem czytałam coś na Ogrodowisku i trafiłam na artykuł że Danusia też tak działa

Fakt trzeba co chwilę kosz opróżniać ale i tak łatwiej niż grabiami, zwłaszcza jak ma się kosiarkę z napędem
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anetta 12:26, 07 mar 2017


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
a mi praca z wertukulatorem idzie całkiem szybko i sprawnie i lekko tylko ja mam elektryczny, nie wiem o jakim wy mówicie. Ja lubie przeprowadzać ten zabieg. A resztki zbieram kosiarka (traktorkiem) więc w parę godzin i zrobione
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
kasia_c 12:31, 07 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
A kiedy robicie wertykulację? Już?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
anetta 12:40, 07 mar 2017


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
jak zaczną forsycje kwitnąć to jest najlepszy termin podobno.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
ren133 12:48, 07 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)
Pierwszy rok jak wół się natyrałam z grabiami, a potem wpadłam na pomysł, że kosiarką można... dumna z siebie, że taka "mądra" jestem czytałam coś na Ogrodowisku i trafiłam na artykuł że Danusia też tak działa

Fakt trzeba co chwilę kosz opróżniać ale i tak łatwiej niż grabiami, zwłaszcza jak ma się kosiarkę z napędem


No nie da się ukryć, że bystrzacha z Ciebie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 12:48, 07 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anetta napisał(a)
a mi praca z wertukulatorem idzie całkiem szybko i sprawnie i lekko tylko ja mam elektryczny, nie wiem o jakim wy mówicie. Ja lubie przeprowadzać ten zabieg. A resztki zbieram kosiarka (traktorkiem) więc w parę godzin i zrobione


tylko, że tych resztek to całe tony zawsze są!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AngelikaX 12:49, 07 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Aneta to albo Ty taka Strong Women albo my z Renią takie mizeroty hihiihi

Ja mam spalinowy - zdecydowanie silniejszy niż pierwszy elektryczny, ale i tak dla mnie za ciężko
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 12:53, 07 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ren133 napisał(a)


No nie da się ukryć, że bystrzacha z Ciebie


To mnie pocieszyłaś Renia : bo moja radość wtedy krótko trwała, jak odkryłam, że ten sposób jest tu taki oczywisty (dla mnie nie był )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
ren133 13:13, 07 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)


To mnie pocieszyłaś Renia : bo moja radość wtedy krótko trwała, jak odkryłam, że ten sposób jest tu taki oczywisty (dla mnie nie był )



a ja tam nie wiem czy taki oczywisty ... pierwsze słysze od Ciebie ... i zamierzam wprowadzić w czyn
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anetta 14:07, 07 mar 2017


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
AngelikaX napisał(a)
Aneta to albo Ty taka Strong Women albo my z Renią takie mizeroty hihiihi

Ja mam spalinowy - zdecydowanie silniejszy niż pierwszy elektryczny, ale i tak dla mnie za ciężko


Ja drobniutka istotka, więc widocznie elektrycznym jest lżej niż spalinowym, tylko trzeba uważać na kabel.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies