Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

00:18, 15 sie 2016
Naprawde chylę czoła ,bo ja mam do wykopania tylko chwasty z części działki i mysle,że nie będę kopać na więcej niż dwie głębokości łopaty
Nie dałabym w zyciu rady tak jak Ty,jesteś dla mnie wielka
to jest po prostu niesamowite co zrobiłas !i to w glinie,Jezu,u mnie piach
hanka_andrus 06:33, 15 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violetko, ja Ciebie wspieram i trzymam kciuki za twe poczynania. I rozumiem Twoją frustrację, że sie spieszysz, i chcesz sama nawet kosztem zdrowia.
Nie to, że nie warto, zawsze warto, tylko czy mus na już, czy można na pojutrze?

Co prawda wakacje się kończą i zima za pasem, ale wolniej nie znaczy dłużej.a jak sie uszarpiesz do imentu w jeden dzień, to potem do rownowagi dochodzisz przez tydzień i tak na to samo wychodzi w czasie.

Dzisiaj święto, już bukiet zielno-warzywno kwietny zrobiłaś? Ja jeszcze nie, z uwagi na wczorajsze swiętowanie z prawnukiem, ale idę za chwilę z ogoniastym, to po drodze chociaż zielny bukiet na łące uskubię!
Miłego dnia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslaw_grz... 06:42, 15 sie 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
witaj Haniu,to samo mowie caly czas,Violka chcialaby wszystko od razu,mowilem zeby zostawila,ja wykopie,ale nie ma sily na tego uparciucha,moze ty jej przemowisz do rozumu,zeby sie nie katowala
Basilikum 10:16, 15 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no juz za pozno Bogus dol wykopany teraz czas na Ciebie

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
boguslawa_ma... 19:14, 15 sie 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
violka171 napisał(a)

Bogusiu beda dwa plastikowe kazdy po 1000 litrow polaczone rura tak Bogus mowil ze bedzie dobrze

Ja też mam szambo ale dużo mniejsze po 10 latach pierwszy raz wybieralyśmy,ja daje tabletki do szamb i jest okej,tylko my się nie kąpiemy,to tak dużo wody nie leci.
Daleko od działki masz do morza?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslaw_grz... 20:38, 15 sie 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
imienniczko,niestety do morza droga ladawa mamy 100km
hanka_andrus 21:23, 15 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Najbliżej do morza ma Hanusia, Bogusia z acienionej, Jola-Joku, i jeszcze kilka pomorskich Pań
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:07, 15 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Violetko, ja Ciebie wspieram i trzymam kciuki za twe poczynania. I rozumiem Twoją frustrację, że sie spieszysz, i chcesz sama nawet kosztem zdrowia.
Nie to, że nie warto, zawsze warto, tylko czy mus na już, czy można na pojutrze?

Co prawda wakacje się kończą i zima za pasem, ale wolniej nie znaczy dłużej.a jak sie uszarpiesz do imentu w jeden dzień, to potem do rownowagi dochodzisz przez tydzień i tak na to samo wychodzi w czasie.

Dzisiaj święto, już bukiet zielno-warzywno kwietny zrobiłaś? Ja jeszcze nie, z uwagi na wczorajsze swiętowanie z prawnukiem, ale idę za chwilę z ogoniastym, to po drodze chociaż zielny bukiet na łące uskubię!
Miłego dnia!


Niestety Haniu dzis nic nie zrobilam procz obiadu dla Krasnalek,pol dnia przespalam niestety,sasiadka o 18 mnie obudzila przychodzac z cisnieniomierzem by sprawdzic czy wszystko ok bo nie bylo mnie widac,a ja tylko bylam zmeczona,raczki pozbyly sie opuchlizny na szczescie,troche jeszcze bola jutro mysle dam rade lekkie prace w warzywniku wykonac ☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:17, 15 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Bogus nie martw sie,zostawilam Ci do wykopania obejscie przy domku pod wode zimowa ,ja juz swoje wykopalam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 23:38, 18 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Zdecydowalam co by Bogus sie nie katowal nad kopaniem w kolo domku pod rure do wody zimowej ,zlecilam prace panu ktory sie tego kopania podejmie za oplata,trzymajcie kciuki by wytrzymal i za duzo balaganu nie narobil,jurto rano ma zaczac-jestem troche przerazona
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies