Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

violka171 00:34, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Zobaczcie jaka piekna pelnia ksiezyca i maciejka mi tak cudnie pachnie ☺


____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 00:54, 19 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aż mi tu zapachniało. Ale lecę już do pościeli. Dla Ciebie ostróżka, jak sobie życzysz. Dobranoc

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 10:08, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Pieknosc !!!!!
Dziekuje Haniu ☺
U Ciebie dalam swojego mutanta
Milego dnia ☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
gobasia 10:10, 19 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Viola ,tobie to wyślę jak już wrócisz do domu
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
violka171 22:13, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
gobasia napisał(a)
Viola ,tobie to wyślę jak już wrócisz do domu
spokojnie mozesz wyslac po niedzieli z innymi,mam tez kontrole nad domkiem w miescie caly czas
Pozdrawiam cieplutko ☺☺☺☺☺☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:35, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
No niestety obawa moja okazala sie trafna,Pan przyszedl kopac i po trzech h skapitulowal,probowalam mu pomoc kopac ,wykopalam dalej i niestety rece odmowily mi posluszenstwa siadly calkiem do takiego kopania
I co ja mam dalej zrobic??????
Tylko tyle wykopal Pan albo az tyle bo juz tez widzialam siadaly mu dlonie ,zdjecia juz nie dam bo ciemno dam z rana
I jeszcze starszej krasnalki Chomik dzis poszedl do nieba,ogolnie bardzo smutny dzien,do bani
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:38, 19 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violetko, czy masz zimowity w ogrodzie? Nie, nie, zimy nie chcę, ale wykopałam cebulki i mogę się z Tobą podzielić, Jasny fiolet!
Kwitnie we wrześniu, potem zanika, Wiosną ma duże liście utrzymujące sie do czerwca, Może zimować bez wykopywania, ale najlepiej sadzić w donicach bez dna.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 22:50, 19 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chomiczkowi życie się skończyło, przykre to niewątpliwie. Ale na pocieszenie powiem, że chomiki długo nie żyją, góra 3, 4 lata. Takie jest prawo natury, a w naturze, to pewnie nawet krócej, bo wielu drapieżników na nie czycha.

Z tym kopaniem przez wynajętego to całkowita wtopa. Faceci nie lubią takiego tempa jak Ty mu narzuciłaś. To zwiał. Hi, hi, hi. A mówią, że to siłacze. W językach chyba. No nie wszyscy, ale większość. Boguś, nie czytaj, Ciebie to się nie tyczy. TY jesteś wół do roboty, Jak sie przypniesz, to i zrobisz!

Zresztą inaczej się robi u siebie, inaczej u kogoś.
Głowa do góry Violetko, idą cieplejsze dni, jeszcze co najmniej 10 w tym miesiącu.
Zdążycie.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslaw_grz... 18:56, 20 sie 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
Haniu ja juz sporo wybudowalem,mieszkanie na poddaszu 120m kw,domek ,,weekendowy,, na wsi 256m kw,wszystko poszlo na byla zone bo zapisane nania byla,wykorzystala to bez skrupolow,co to dla mnie 70 m kw,oby zdrowie i sily dopisaly ,to krasnalki beda mialy fajny domek
violka171 21:11, 20 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Violetko, czy masz zimowity w ogrodzie? Nie, nie, zimy nie chcę, ale wykopałam cebulki i mogę się z Tobą podzielić, Jasny fiolet!
Kwitnie we wrześniu, potem zanika, Wiosną ma duże liście utrzymujące sie do czerwca, Może zimować bez wykopywania, ale najlepiej sadzić w donicach bez dna.


Hanus nie mam ziemowitow i chetnie przyjme od Ciebie ☺☺☺☺☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies