Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Basilikum 20:52, 11 wrz 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale masz tych cebul
i cukinia suuuper i kuchareczki tez
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 22:45, 11 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pamiętaj na przyszłość, cebul tulipanowych nie wolno trzymac na słońcu, bedą słabo kwitły. Ani przy wykopywasniu, ani przy czyszczeniu, ani przy przechowywaniu. Zero słońca.

Dobrze, że już szykujesz cebulki, ja czekam do pierwszego deszczu, żeby sadzić. Ale jeszcze miejsca za bardzo nie mam. na razie 3 m rabatki oporządziłam, a gdze 97 metrów?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
01:08, 12 wrz 2016
violka171 napisał(a)
Dzis serwujemy cukinie z grila
Slonecznego dnia zycze


wspaniałe dziewczynki,przybiegłam specjalnie podziękować
Twój heroizm (bo tak to trzeba nazwać)i upór w wykopywaniu tego wielkiego doła sprawiły,że ostro wziełam się do roboty

W miarę jak czas i siły pozwalają systematycznie odchwaszczam często przy tym myśląc o Tobie i inspiracji jaką mi swym działaniem dałaś

pozdrawiam cieplutkoi jeszcze letnio



01:12, 12 wrz 2016
violka171 napisał(a)

Izuniu a gdzie moge go nabyc ?
ok juz mam tylko nie wiem jaki to ma byc rafinowany czy frakcjonowany czy jeszcze jakis inny ?
jak masz jakies zrodlo czy konkretna nazwe tego oleju to daj prosze
dziekuje


olej z kokosa ppodobno w markecie typu Auchan,tak słyszałam
podobno najlepszy do smażenia jeśli chodzi o wysokie temperatury,najzdrowszy dla ludzi
też nabyć musze a że przeciw kleszczom działa to nie wiedziałam
Basilikum 06:34, 12 wrz 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
viola na moim pisze nierafinowany i nativ
mi ten sposob polecala znajoma aptekarka. Mowila, ze nie pryska dzieci chemia tylko smaruje olejem. Ja swoj w DM kupilam wiec mozesz Bogusiowi na liste zakupow wpisac jak w Pl nie znajdziesz. W Rossmanie tez powinien byc
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 16:48, 12 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Pamiętaj na przyszłość, cebul tulipanowych nie wolno trzymac na słońcu, bedą słabo kwitły. Ani przy wykopywasniu, ani przy czyszczeniu, ani przy przechowywaniu. Zero słońca.

Dobrze, że już szykujesz cebulki, ja czekam do pierwszego deszczu, żeby sadzić. Ale jeszcze miejsca za bardzo nie mam. na razie 3 m rabatki oporządziłam, a gdze 97 metrów?

O rany, teraz dumam czy moje cebule miały słońce!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:49, 12 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
violka171 napisał(a)
Dzis serwujemy cukinie z grila
Slonecznego dnia zycze

Śliczne dziewczynki i jaka big cukinia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
violka171 19:01, 12 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Haniu tak cebule byly caly czas w cieniu,jedynie przy czyszczeniu siedzialam na sloncu
Mirosławo bardzo się ciesze ze swoim wykopem daje siły innym i pobudzam do dzialania
Pozdrawiam Wszystkich bardzo cieplutko i dziekuje za odwiedzinki
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 19:04, 12 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Bym zapomniała,dziewczynki od dziś w Biedronie kolejna dostawa cebulowych i róz!!!!
Moj biedronowy nabytek
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 19:53, 12 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne tulipki nabylaś! A ja chyba do lidla wdepnę, mają być czosnki i tulipki od 19-tego
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies