Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

violka171 08:34, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Wczoraj bylismy na kontroli i juz jest ok
jedynie musi sie troszke oszczedzac bez skakania no i zwolnienie z wf na tydz
dziekuje
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
boguslaw_grz... 19:09, 09 wrz 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
To i ja melduje,kolejny etap planu wykonany,po murku,fundamentach,mamy wode caloroczna,kopacz zdezerterowal,tylko violka rano zobaczyla wykop i pytala ,,pokaz mi grubasie jak sie tam zmiesciles,,?wykopane,podloczone,po wielu problemach,zasypane i z powrotem do pracy po,,urlopie,, ,nastepne fotki mam nadzieje ,rosnace sciany,pozdrawiam
hanka_andrus 19:21, 09 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zanim ściany będą rosły to jeszcze Viola co nieco upiększenia zasadzi wokół!

Bogusiu, spisaliście się na medal! I Ty i Violetka, wiosną już o tym, co Was dziś boli, pamiętać nie będziecie, i innej pracy się chwycicie, żeby było wg marzeń! I o to chodzi, trzymam kciuki za pomyślność.! Kibicuję z całego serca.

A na zasiedlenie w nowym domku, obowiązkowo przyjadę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslaw_grz... 19:24, 09 wrz 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
hanka_andrus napisał(a)
Chomiczkowi życie się skończyło, przykre to niewątpliwie. Ale na pocieszenie powiem, że chomiki długo nie żyją, góra 3, 4 lata. Takie jest prawo natury, a w naturze, to pewnie nawet krócej, bo wielu drapieżników na nie czycha.

Z tym kopaniem przez wynajętego to całkowita wtopa. Faceci nie lubią takiego tempa jak Ty mu narzuciłaś. To zwiał. Hi, hi, hi. A mówią, że to siłacze. W językach chyba. No nie wszyscy, ale większość. Boguś, nie czytaj, Ciebie to się nie tyczy. TY jesteś wół do roboty, Jak sie przypniesz, to i zrobisz!

Zresztą inaczej się robi u siebie, inaczej u kogoś.
Głowa do góry Violetko, idą cieplejsze dni, jeszcze co najmniej 10 w tym miesiącu.
Zdążycie.

[/q
Haniu sasiadka sie smiala,bo o drugiej w nocy lopate slyszala,ale viola tlumaczyla ze to nie ona kopala,tylko wirusa przekazala
violka171 20:50, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Tak jeszcze troche sie dolozy ale narazie nie w okol domku co by nie staranowac przy dalszej budowie
Czeka mnie fuuuul tulipkow do wysadzenia,i jakby bylo mi malo to oczywiscie dokupilam tulipki he he,i narcyzy oczywiscie i czekam na kolejna dostawe ice cream

A Natalka juz nie moze doczekac sie na wysiew swojego prezentu od Babci Hani za ktory bardzo dziekuje

____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 20:54, 09 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
TEż macham, ale bez zdjęcia niestety, A Natalki zdjęcie bombowe! Za tydzień juz można sadzić, do doniczki dużej i zakopać w ziemię po brzegi. Otwory w doniczce muszą być.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:00, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010

Doniczke mamy duza z otworkami juz zobaczylam ,tak zrobie Babciu Haniu
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 21:06, 09 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
violka171 napisał(a)
Tak jeszcze troche sie dolozy ale narazie nie w okol domku co by nie staranowac przy dalszej budowie
Czeka mnie fuuuul tulipkow do wysadzenia,i jakby bylo mi malo to oczywiscie dokupilam tulipki he he,i narcyzy oczywiscie i czekam na kolejna dostawe ice cream




Tulipany trzeba wyjąć z plastykowych toreb, inaczej zgniją. Najlepiej wysypać do doniczek albo koszyków..
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 21:08, 09 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violetko, nie gniewaj się za moje juwagi dlotyczące ogrodowych spraw, jesteś dzielną ogrodniczką, a mnie sie włącza zrzędliwość, jakbyś była nowicjuszką.
Sorry, Batory!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:14, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Haniu Kochana a widzisz jak Twoje zrzedzenie na dobre wychodzi,bo ja tylko pootwieralam woreczki i myslalam ze to wystarczy,
Jak uwazasz ze to zrzedzenie to dla mnie mozesz zrzedzic non stop
Nawet doswiadczony ogrodnik moze popelnic bledy a co dopiero nowicjusz jak ja -
Tak mi zrzedz Kochana cale zycie
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies