Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 11:22, 15 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kawa napisał(a)

fajnie że już masz pomysł
my w następnym roku nigdzie


Kawa my w tym roku nie byliśmy na urlopie - co dla mnie oznacza wypoczynek 14 dniowy, zaliczyliśmy tylko krótkie dwa wypady. W tym roku koniecznie wyjazd.

Najchętniej to tak co kwartał mógłby człowiek się odciąć od codzienności takim małym wyjazdem ale wiadomo nie zawsze jest jak byśmy chcieli
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 11:31, 15 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AniMa napisał(a)
Do przedszkola czy teraz do szkoły nasączam sokiem malinowym
Choć ostatnio moje dziewczyny wolą muffinki czekoladowe zabierać...


Mufiny były na dzień dziecka na świetlicę wiejską, czekoladowe ( z tego samego przepisu) a w środku nałożyłam ciasto o różnych kolorach.
Więc była niespodzianka -czekoladowa babeczka z niebieskim, różowym lub pistacjowym środkiem. Na wierzchu lukier z lentilkami Piękne były
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 11:42, 15 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AgataP napisał(a)


Kawa my w tym roku nie byliśmy na urlopie - co dla mnie oznacza wypoczynek 14 dniowy, zaliczyliśmy tylko krótkie dwa wypady. W tym roku koniecznie wyjazd.

Najchętniej to tak co kwartał mógłby człowiek się odciąć od codzienności takim małym wyjazdem ale wiadomo nie zawsze jest jak byśmy chcieli

ja to się staram pilnować żebyśmy wyjechali gdzieś raz na 2 lata
reset potrzebny
normalny urlop będzie może na jakieś baseny wyskoczymy z dziećmi
a tak to w tymj następnym roku robótka wkoło domu
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margarete 12:53, 15 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Wakacje... Ja już chcę
Wczoraj właśnie z M ustalaliśmy gdzie jedziemy w tym roku
Padło na Karkonosze, bo jeszcze razem nie byliśmy, Śnieżka z Jaśkiem do zdobycia, wodospady, zamki... Tylko jak pomyślę ile to jeszcze czasu, to aż mnie telepie

Zaplanuj sobie zamek Chojnik, fajna trasa - wejścia są 2 albo łagodne po drodze wijącej się dookoła góry albo stromo pod górę po takich wielkich głazach obrośniętych korzeniami drzew. Ta druga ciekawsza i fajniejsza trasa
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgataP 13:10, 15 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)

Zaplanuj sobie zamek Chojnik, fajna trasa - wejścia są 2 albo łagodne po drodze wijącej się dookoła góry albo stromo pod górę po takich wielkich głazach obrośniętych korzeniami drzew. Ta druga ciekawsza i fajniejsza trasa


Tez Ani polecilam Chojnik. Trasa czarna fajniejsza.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 18:42, 15 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
A ja znowu się wzbogaciłam o kolejną pozycję na zimowe wieczory



____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 07:43, 16 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AgataP napisał(a)


Mufiny były na dzień dziecka na świetlicę wiejską, czekoladowe ( z tego samego przepisu) a w środku nałożyłam ciasto o różnych kolorach.
Więc była niespodzianka -czekoladowa babeczka z niebieskim, różowym lub pistacjowym środkiem. Na wierzchu lukier z lentilkami Piękne były

Ty to jesteś czarodziejkaDzieciaki pewnie zachwycone.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 09:23, 16 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ładna okładka
środek pewnie jeszcze ładniejszy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AgataP 09:36, 16 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kasja83 napisał(a)

Ty to jesteś czarodziejkaDzieciaki pewnie zachwycone.


Każdy za swoją trzymał, rozeszły się błyskawicznie
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:41, 16 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kawa napisał(a)
ładna okładka
środek pewnie jeszcze ładniejszy


Przejrzałam tylko na szybko, chcę celebrować jej przeglądanie, a do tego potrzebuję trochę spokoju więc pewnie w święta przy kominku będzie jak znalazł. Na razie mam jeszcze Gardeners world bo zamówiłam prenumeratę
Kurczę odrobinę przyjemności sobie zafundowałam. A jutro basen, a co... po takim maratonie cukierniczym należy mi się. Ale dzieciaki też zabiorę

A dziś wydałam kolejny tort, tym razem do przedszkola i to jest już koniec tortów, w tym roku W przyszłym tygodniu muszę zmierzyć się z sernikiem, bo nigdy nie robiłam. Marzy mi się pomarańczowy na czekoladowym spodzie.


____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies