Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Gruszka_na_w... 14:33, 01 sty 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Spostrzeżenia mamy podobne. U mnie między bylinami sprawdzają się też zimozielone akcenty: choina Jeddeloh, kuliste żywotniki Golden Globe i Woodi, kosodrzewina Pumilo, cyprysik nutkajski, jukki i miniaturowe iglaki.
Dobrego roku Agato! Oby udało Ci się zrealizować marzenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AgataP 16:50, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Spostrzeżenia mamy podobne. U mnie między bylinami sprawdzają się też zimozielone akcenty: choina Jeddeloh, kuliste żywotniki Golden Globe i Woodi, kosodrzewina Pumilo, cyprysik nutkajski, jukki i miniaturowe iglaki.
Dobrego roku Agato! Oby udało Ci się zrealizować marzenia.


Gruszka dziękuję ogromnie Jak zrealizuję połowę tego co planuję to już będę zadowolona.
Poza tym coraz bardziej doceniam czas kiedy mogę sobie leżeć na tarasie i gapić się na ogród
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 16:55, 01 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Agata, zacieram już rączki w oczekiwaniu na to co się będzie u Ciebie dziać w tym roku
Najlepszego w tym Nowym Roku Ci życzę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 16:58, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Agata, zacieram już rączki w oczekiwaniu na to co się będzie u Ciebie dziać w tym roku
Najlepszego w tym Nowym Roku Ci życzę


Aga dzięki bardzo, plan się konkretyzuje, rozłożę go w czasie bo nie wydolę siłowo i finansowo Jak zrobię pomiary to zamieszczę szkic poglądowy i wystawię go pod opinię
____________________
Z Pszenicznej...
Madzenka 20:48, 01 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękna lektura na zimowe wieczory .
Pozdrawiam Agatko w Nowym Roku i zyczę spełnienia wszystkich planów ogrodowych i remontowych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 22:39, 01 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie jeszcze zachwycam się patrząc przez okno na zimowy ale taki nie do końca zimowy bo bezśnieżny ogród - otóż zachwycają mnie zimozielone choiny, bukszpany, evergoldy i ice dance, no i stipa jeszcze..
Buziaki noworoczne zostawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaCh 23:38, 01 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
U mnie ice dance supr wyglądają i firletka od Krysi
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AgataP 08:31, 02 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Madzenka napisał(a)
Piękna lektura na zimowe wieczory .
Pozdrawiam Agatko w Nowym Roku i zyczę spełnienia wszystkich planów ogrodowych i remontowych


Madzenka dziękuję bardzo, zazdroszczę wyjazdów w góry
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 09:52, 02 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
macham noworocznie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 10:24, 02 sty 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatka, dla Ciebie również najlepsze życzenia z Nowym Rokiem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies