Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Karol99 23:01, 29 gru 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Książka mnie zainteresowała, ciekawy jestem jaką się okaże.
Okładka wygląda bardzo obiecująco.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Filomena 21:37, 30 gru 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
AgataP napisał(a)



A moje postrzeganie ogrodu odzwierciedla mnie - linie proste, bo dają poczucie uporządkowania, prostoty, ułatwiają pracę, dają mi więcej czasu na cieszenie się ich pięknem na tarasie z winem w ręku
A to co na rabatach jest obrazem mojego wnętrza - wciąż działam tam uczuciowo. Tak więc u mnie pragmatyzm musi dzielić miejsce z romantyzmem
Kombinuję jak to połączyć




Kwintesencja Gospodyni wątku!
Z wielką przyjemnością przejrzałam Twój wątek Agato i oczywiście jestem ciekawa efektów dalszych prac. Nie wszystkim dane jest łączenie przeszłości z przyszłością a Wam wychodzi to świetnie!
pozdrawiam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
jolanka 11:08, 31 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Tez jestem ciekawa tej książki

Szmpanskiego Sylwestra
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anna_t 12:52, 31 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agata czy mogłabyś spojrzeć na swoją bylinówkę teraz i napisać które roślinki ładnie wygladają w taką bezsnieżną zimę?
u mnie zapunktowała runianka, kostrzewy, seslerie i żurawki. orliki, rudbekie, jarzmianki i jeżówki to paskudy.

udanego wieczoru dzisiaj i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zadowolenia z rodziny, domu i ogrodu oraz wielu przyjemnych chwil Ci życzę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 13:03, 31 gru 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agatko książkę pewnie już pożerasz
Życzę miłego wieczoru dzisiaj (ja też w domu z M. i Jaśkiem ) i dużo słońca w przyszłym sezonie 2017
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AgataP 12:39, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karol99 napisał(a)
Książka mnie zainteresowała, ciekawy jestem jaką się okaże.
Okładka wygląda bardzo obiecująco.


Witaj Karol, kopę lat
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:40, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Filomena napisał(a)


Kwintesencja Gospodyni wątku!
Z wielką przyjemnością przejrzałam Twój wątek Agato i oczywiście jestem ciekawa efektów dalszych prac. Nie wszystkim dane jest łączenie przeszłości z przyszłością a Wam wychodzi to świetnie!
pozdrawiam


Cześć Filomena, plany są ale nie wiem co wyjdzie w tym roku. Priorytetem jest odrodzić warzywnik by psiura tam nie wchodziła
szukam rozwiązań dobrych wizerunkowo i łagodnych dla kieszeni
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:42, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
jolanka napisał(a)
Tez jestem ciekawa tej książki

Szmpanskiego Sylwestra


Witaj Joluś, Swylwester w domu, szampana zamieniliśmy na cydr, bo mało jest bąbelkowych króre mi smakują.
Obie książki są do delektowania się, lubię usiąść z nią w fotelu i przeglądać. Jak mnie coś wybitnie zainteresuje to staram się czytać, bo biegła w english nie jestem
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:44, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Agatko książkę pewnie już pożerasz
Życzę miłego wieczoru dzisiaj (ja też w domu z M. i Jaśkiem ) i dużo słońca w przyszłym sezonie 2017


Witaj Aniu, dodatkowo zamówiłam sobie czasopisma ogrodowe więc mam co przeglądać. Taki sobie prezent zrobiłam a co
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:51, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)
Agata czy mogłabyś spojrzeć na swoją bylinówkę teraz i napisać które roślinki ładnie wygladają w taką bezsnieżną zimę?
u mnie zapunktowała runianka, kostrzewy, seslerie i żurawki. orliki, rudbekie, jarzmianki i jeżówki to paskudy.

udanego wieczoru dzisiaj i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zadowolenia z rodziny, domu i ogrodu oraz wielu przyjemnych chwil Ci życzę


Nie wiem czy chodzi Ci o kolor czy formę, bo mnie interesuje i to i to
U mnie ładnie wygląda kostrzewa, wciąż niebieska, żurawki w kolorze nadal, naparstnice są zieloniutkie, stipa powiewa, owsica wciąż ładna, ice dance tak samo... jak się uda to zrobię Ci zdjęcia.

Jeżówki mam obskubane już z nasionek, ale ja lubię wygląd zimowy bylin i nie przeszkadzają mi zaschnięte i połamane pędy

I ja Wam wszystkiego co najlepsze w 2017
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies