Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 09:54, 05 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
U mnie dziś widoki podobne. Co to za oliwkowy dereń? Fajnie wygląda


Flaviramea - ale ich tam w kupie chyba 3 szt Na wiosnę cięcie przy ziemi zastosuję, bo się za bardzo rozpanoszył
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:55, 05 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makao_J napisał(a)
No to u mnie tyle samo śniegu spadło. Róże okrywałaś?


Aniu okopczykowane na początku grudnia, bo to moje młode nasadzenia więc wolę dmuchać na nie
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:01, 05 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
A w nocy dopadało jeszcze.
Śniegu pod kolana jest. Bardzo się cieszę że przykryło większość roślinek, mróz im teraz nie straszny W nocy było -10 stopni.
Od jutra siedzimy w domu, palimy w kominku i uskuteczniamy gry planszowe z synem. Osadnicy z Catanu muszą być choć co drugi dzień i myślimy nad dodatkiem w celu podniesienia trudności i ekscytacji





____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:08, 05 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Ja mam styczeń jeszcze odpoczynkowy, wyjazd na ferie, a później muszę wziąć się za naukę
Ogród będzie musiał poczekać do lata. Tzn. pewne rzeczy będą robione, ale pewnie raczej głównie te budowlane, które tata będzie nadzorował.
Śniegu u mnie też mnóstwo, zobaczymy co będzie do jutra, bo ciągle pada i mróz ma być.
Pozdrawiam.


Ania czego będziesz się uczyć? zaintrygowałaś mnie? kurs czy szkoła ?

wyjazdu na ferie zazdroszczę - moje ferie właśnie hałasują - boazeria się kładzie na poddaszu
____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 10:11, 05 sty 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AgataP napisał(a)
A w nocy dopadało jeszcze.
Śniegu pod kolana jest. Bardzo się cieszę że przykryło większość roślinek, mróz im teraz nie straszny W nocy było -10 stopni.
Od jutra siedzimy w domu, palimy w kominku i uskuteczniamy gry planszowe z synem. Osadnicy z Catanu muszą być choć co drugi dzień i myślimy nad dodatkiem w celu podniesienia trudności i ekscytacji






O jak miło.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
jolanka 10:22, 05 sty 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
U mnie tez wreszcie śnieg Rosliny otulone, cieplo im wreszcie a ja nie denerwuję się, że niewiele zrobiłam aby je pookrywać. Jak zabrałam się do jednego niskoskanalizowanego klona palmowego to jedną gałąź zlamałam i nie będę więcej dotykać wrrr
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AgataP 10:43, 05 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pogoda się poprawia - piękne słonko, ptasia ferajna buszuje na katalpie w poszukiwaniu jedzenia.
A tutaj widok z kuchni akurat na rabatę którą będę zmieniać



____________________
Z Pszenicznej...
AniMa 11:33, 05 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Bajecznie☺
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 12:05, 05 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
super słoneczko świeci
u mnie zawieje i zamiecie
ale dobrze że nasypie przed tymi mrozami
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AnnaCh 14:20, 05 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
AgataP napisał(a)
Ania czego będziesz się uczyć? zaintrygowałaś mnie? kurs czy szkoła ?

wyjazdu na ferie zazdroszczę - moje ferie właśnie hałasują - boazeria się kładzie na poddaszu
Nauka, że tak powiem... służbowa Chciałabym stopień służbowy inny, ale podejrzewam, że mi się w tym roku nie uda, bo limit miejsc strasznie ograniczony
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies