Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

jolanka 22:44, 31 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przypadkowe sukcesy hodowlane godne podziwiania Smakowania pewnie też U mojej sąsiadki taki przypadek - dyniowy - ma pewnie już jakieś 30 kilo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BasiaLT 23:11, 31 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
jolanka napisał(a)
Przypadkowe sukcesy hodowlane godne podziwiania Smakowania pewnie też U mojej sąsiadki taki przypadek - dyniowy - ma pewnie już jakieś 30 kilo

Jolu czy dobre to nie wiem bo ja ich nie jem. Jestem uczulona na surowe pomidory. Ale Emus mówi że smaczne
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hanka_andrus 23:45, 31 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przypadkowym sukcesem hodowlanym jest u mnie słonecznik. Zasiany przez ptaki wkomponował sie w buraki, i rośnie, chyba już muszę mu zajrzeć do mieszków czy ma pełne!

A Twój pomidorek wybrał bardzo dobre miejsce na stoku! Szybko się nagrzewa, i zbytnio go nie zalewa. Cwaniaczek!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 07:57, 01 wrz 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)
Przypadkowym sukcesem hodowlanym jest u mnie słonecznik. Zasiany przez ptaki wkomponował sie w buraki, i rośnie, chyba już muszę mu zajrzeć do mieszków czy ma pełne!

A Twój pomidorek wybrał bardzo dobre miejsce na stoku! Szybko się nagrzewa, i zbytnio go nie zalewa. Cwaniaczek!


Haniu coś w tym jest. On wyrósł jak głupi. I nie ma ani jednej plamki na liściach. Liści miał tyle że masakra. Połowę mu obcięłam żeby owoce miały dostęp do słońca. Ale skąd on nabrał tyle wody żeby tak urosnąć? Chyba z porannych mgieł bo ja skarpę podlewam tylko od czasu do czasu.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
alis 00:08, 04 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
BasiaLT napisał(a)
Oto moje zdobycze. Objezdzdzilam kilka B. I niestety wszystko przebrane. Najbardziej zależało mi na białych czosnkach. Udało mi się kupić tylko dwa, a i to jakiś babsztyl usiłował mi je capnac z ręki ale ja spiorunowalam wzrokiem


Super zakupy, u siebie w B nie widziałam Queen of night, a może wszystko wykupione wcześniej było?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
gobasia 09:55, 04 wrz 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
z tymi nie planowanymi sukcesami tak bywa...u nas na kupie żwiru wyrosł wielki okaz komosy,no fakt ,że to chwast: ale na szczycie żwirowej pryzmy tak sobie znakomicie poradzila..aż dziw
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Figielka 11:24, 04 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
anabuko1 napisał(a)

ładna hostka.
Hmm .Może to Plantaginea grandiflora ??
liście ma zielone , jakby woskowane?? a kwiat pięknie pachnący ???
Witaj, ładnie się rozwija twój ogród. Co to za roślinka w tle hosty? Coś pomyliłam.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 11:27, 04 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
BasiaLT napisał(a)
Zakwitly mi hosty NN.
.Witaj, ładnie się rozwija twój ogród, co to za roślinka w tle?
____________________
IwonaOgródek przy lesie
BasiaLT 08:00, 05 wrz 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Figielka napisał(a)
.Witaj, ładnie się rozwija twój ogród, co to za roślinka w tle?


Witaj Iwonko Z tyłu rośnie barwinek.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zawitka 15:49, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Fajne kolory w zakupach oby takie były ja w zeszłym roku kupiłam 25szt niebieskich z gwarancją że takie bedą a były czerwono fioletowe hmmmm i co zrobić Skarpa jak zarośnie to dopiero bedzie !!!!Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies