Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

anbu 20:26, 10 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Super zdjęcia a ogrodówki niezmiennie mnie zachwycają
____________________
Ania Ogród Ani :)
jolka 21:17, 10 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
m_gocha napisał(a)
Jola, Ty też taki nocny Marek? Magical Candle polecam. Chyba najładniejsza u mnie wśród bukietówek

Js ... nocny marek .. nie nie, nic z tych rzeczy Gości miałam wczoraj, nim się rozeszliśmy to się całkiem ze snu wybiłam. Ot, przyczyna A na tę Magical cCndle już kiedyś zwróciłam uwagę w Agrosadzie. Tylko na razie nie mam dla niej upatrzonego miejsca w ogrodzie...
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
stasunia 21:22, 11 wrz 2016


Dołączył: 04 lut 2015
Posty: 61
Przepiękne kwitnienia hortensji
MirellaB 01:32, 12 wrz 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przegląd hortensji bardzo mi się podoba.
Jak wysoka rośnie u Ciebie hortensja Bobo?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
m_gocha 07:56, 12 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
MirellaB napisał(a)
Przegląd hortensji bardzo mi się podoba.
Jak wysoka rośnie u Ciebie hortensja Bobo?
Witaj
Bobo wyprowadziłam na pieńku - ale ogólnie ma około 80cm
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 19:33, 12 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Trochę moich rozchodników. Niesamowicie niekłopotliwe roślinki a do tego można je rozmnażać na potęgę - aczkolwiek do niedawna nie wiedziałam, że nawet i listek może być zaczątkiem nowej roślinki ;
kompozycja z (chyba) Red cauli i NN (zaginęła mi etykieta ) - (sadzonki pobrane wiosną)

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 19:42, 12 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
rozchodnik NN (to ten od którego pochodzą wyżej pokazane młode sadzonki) dopiero zaczyna lekko różowieć. Później robi się ciemno różowy prawie wpadający w ciemną fuksję. Sadzonka zakupiona w ubiegłym roku. Na wiosnę częściowo przycięta na sadzonki pędowe. Efekt dwojaki: raz, że mam młode nowe roślinki a dwa nie jest taki wysoki jak w ubiegłym roku (węcz niski - ok. 25 cm) i ma zwartą budowę

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 19:45, 12 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
I kolejny na ten moment NN, bo zatarła się nazwa na etykiecie Może ktoś rozpozna i pomoże w identyfikacji

oraz kupiony na miejscowym ryneczku też bez nazwy. Widziałam go na jakimś wątku z nazwą. Niestety od razu nie zapisałam i teraz nie mogę odnaleźć
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Toszka 20:12, 12 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To jest właśnie ten rozchodnik, którego nie potrafimy nazwać.
Była opcja, że to rozchodnik "Frosty Morn" ale on ma zielone w środku, a kremowe na obwódce.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
GorAna 22:24, 12 wrz 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
m_gocha napisał(a)
rozchodnik NN (to ten od którego pochodzą wyżej pokazane młode sadzonki) dopiero zaczyna lekko różowieć. Później robi się ciemno różowy prawie wpadający w ciemną fuksję. Sadzonka zakupiona w ubiegłym roku. Na wiosnę częściowo przycięta na sadzonki pędowe. Efekt dwojaki: raz, że mam młode nowe roślinki a dwa nie jest taki wysoki jak w ubiegłym roku (węcz niski - ok. 25 cm) i ma zwartą budowę


Małgosiu, ten podobny do Carmen.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies