Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 23:13, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
kerii napisał(a)
Piękna kolekcja rozchodników ja je dopiero odkrywam) w tym roku trochę dzieliłam i mnożyłam tak że z jak na razie jednego zrobiłam kilka)
A fotki pajęczyn super
Dzięki Przyznam się, że ja pierwsze rozchodniki kupiłam w ubiegłym roku, ale coraz bardziej je lubię nie tylko za ładny wygląg ale i za bezproblemowość w uprawie Na wiosnę też spróbowałam je rozmnożyć, nie bardzo wierząc w sukces. A tu niespodzianka - 100% powodzenia (i do tego młode sadzonki już kwitną). Teraz próbuję ukorzenić sadzonki z listka. Jak się uda - napewno się pochwalę
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:16, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Dorota123 napisał(a)
Rozchodniki masz piękne i takie zróżnicowane. Falbanki z pajęczyny wyglądają jak delikatna suknia panny młodej.
Zachwycam się nieustannie geometrycznym dziełom przyrody
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:30, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
oj zdublowałam wpis
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:03, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
GorAna napisał(a)
Małgosiu, piękną masz biżuterię w ogrodzie
Pomyśl nad przeniesieniem wątku do Naszych ogrodów, będzie Cię odwiedzało więcej osób, przecież masz już piękny ogród
Buziaki
Aniu dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa. Dla mnie znaczą one bardzo dużo, zwłaszcza gdy niekiedy brakuje sił i wiary, w to że ta ciągła praca w ogrodzie ma sens. To, że lubię niektóre zakątki mojego mini ogrodu nie zmienia faktu, że wiele bym dzisiaj w nim zmieniła, zwłaszcza gdybym go teraz zakładała z taką wiedzą, umiejętnościami, możliwościami zdobycia praktycznie każdej roślinki no i Ogrodowiskiem Na totalną rewolucję nie mam czasu, sił i chyba też chęci

Gdy zakładałam wątek, zastanawiałam się gdzie powinnam go umieścić. Bo z jednej strony ogród już istnieje, ale z drugiej strony chciałam wprowadzić w nim pewne zmiany i liczyłam na pomoc forumowiczów. Dlatego padło na Projektowanie...Fakt, że niewiele osób odwiedza mój wątek pewnie ma wiele przyczyn. Trochę o tym rozmyślałam... ALe ostatnio zdziwiłam się gdy zobaczyłam, że mój wątek odwiedzany był prawie 13 tys. razy
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:09, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
hindsight napisał(a)
Pajęczyny ślicznie wyglądają na zdjęciach, ale ja ich nienawidzę. Zwłaszcza jak gdzieś przy twarzy czy szyi się zaplączą.

Rozchodniki koniecznie muszę zaplanować u siebie. Rozważam Birthday Party. Możesz pokazać jak wygląda?
Pajęczynki do podziwiania tak, ale nic poza tym. Przyznam, że nie przepadam za pająkami

Postaram się zrobić zdjęcie Birthday Party, Ale to mała sadzonka, więc nie wiem czy coś Ci pomoże w podjęciu decyzji. Zerknij narazie na zdjęcia w Google
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:12, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
MirellaB napisał(a)
Fantastycznie wyglądają pajęczynowe koronki.
Rozchodniki to faktycznie prawie bezobsługowe rośliny, warto je mieć
Po zakręceniu hortensjowym, bukszpanowym, trawkowym i jeżówkowym przyszedł czas na rozchodniki A Ty Mirelko masz jakieś swoje ulubione odmiany rozchodników?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:24, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Wszyscy mówią o rozchodnikach a to przecież też czas cudnych wrzosów. U mnie wrzosowisko trochę kiepskie (w porównaniu z rokiem poprzednim) więc pozwolę sobie wrzucić kilka fotek zrobionych ostatnio w ogrodzie mojej siostry (a przyznam po cichu, że trochę mojego wkładu pracy w nim jest )
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:26, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Myślę, że są cudne
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jolka 07:24, 17 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Są przepiękne!!

Edit: siedzę i myślę Coś mi się wydaje, że przez te Twoje niewinne zdjęcia od siostry,
zaraz pojadę na rynek po wrzosy i skarpę rozpocznę

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
asiak 08:32, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Oj, cudowne...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies