Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

zoja 13:53, 12 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
mirkaka napisał(a)
Pokaż tego kota któremu robisz budę na zimę. Ja mam dwa ale gdybym kazała im spać na zewnątrz to chyba by pozdychały z zimna. Całymi dniami wylegują się pod kominkiem


Przedstawiam mojego kota-morsa:


Mirko ja sie nad nim nie znecam, to podworzowy kot, ktory ma pozwolenie wchodzenia do domu. Przy duzych mrozach jest wpuszczany do garazu. On w domu je i spi. Sam pokazuje kiedy chce wyjsc. Buda mu potrzebna bo mi go szkoda jak nas nie ma w domu. Gdzies znalazlam opis jak zrobic /karton, styropian i folia/. W zeszlym roku byl zadowolony w tym tez juz kozysta - czasem mam wrazenie, ze wychodzi z niej z wyrazna niechecia
Jest ustawiona na zadaszonym tarasie i tak z letniej kociej rezydencji tworzy sie zimowa.
Niestety moj eM nie chce spac z kotem i odkad mieszkamy razem to koty mieszkaja na podworku.


Edit: i zdjecie z teraz:
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 14:00, 12 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Zdjecia z dzis - chwilke temu:


____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 14:03, 12 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471

____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
LyraBea 14:54, 12 lis 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
mirkaka napisał(a)
Pokaż tego kota któremu robisz budę na zimę. Ja mam dwa ale gdybym kazała im spać na zewnątrz to chyba by pozdychały z zimna. Całymi dniami wylegują się pod kominkiem
Moje trzy tak samo. Dachowce, ale rasowe domowniki. Kocur śpi z córką najmłodsza u mnie w nogach a przygarnięta różnie. Wychodzą na dwór na chwilę i już dobijają się do domu. Jak czasem za długo latem na dworze łaziły to nie mogłyśmy z córką zasnąć póki w domu cały zwierzyniec się nie znalazł.
Ale Ty Mireczko to masz takie rasowce, to im w dupki zimo
U Ciebie Zojka widzę "zimny chów". Ja bym tak nie umiała...
Kotek śliczniusi <3
____________________
Beata
zoja 15:01, 12 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Tak Beatko 'zimny chów' ale innego wyjścia nie mam
wybór - koty w domu i wieczne awantury z mężem? gorzej, bo początkowo wymyślił totalny zakaz na koty
to jest nasz kompromis - kto z budą
jak jestem w domu to kot jak chce także jest, jak mnie nie ma albo jest noc to niestety ma budę...
dla mnie dom bez kota jest pusty...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
LyraBea 15:03, 12 lis 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
zoja napisał(a)
Tak Beatko 'zimny chów' ale innego wyjścia nie mam
wybór - koty w domu i wieczne awantury z mężem? gorzej, bo początkowo wymyślił totalny zakaz na koty
to jest nasz kompromis - kto z budą
jak jestem w domu to kot jak chce także jest, jak mnie nie ma albo jest noc to niestety ma budę...
dla mnie dom bez kota jest pusty...
Wiem, że kotek źle nie ma. To jego życie i bardzo dobrze się potrafił pewnie dostosować.
To ludzie czasem przesadzają. A ja to już głupia do potęgi jestem na punkcie zwierząt. Też przesadzam.
U mnie trochę śniegu zeszło, więc podobna aura i widoczki jak u Ciebie..
____________________
Beata
Jana 22:29, 12 lis 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
fajna forka kota u mnie też tak biało
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
MirellaB 12:23, 14 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
I u Ciebie też śnieg. Mnie omija.
Fajnie kwiatki wyglądają pod białą kołderką.
Zoja kociaka tylko tulić - słodziak. Wiesz ja miłośniczka zwierzaków, to każdy mnie ujmuje za serce.
Proponuję kotka przedstawić w wątku tematycznym o zwierzętach
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kawa 12:26, 14 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
zima
kocur fajny
ale mój pies fajniejszy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 13:06, 14 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jana napisał(a)
fajna forka kota u mnie też tak biało



u mnie dziś już czarno chyba zima sobie poszła
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies