Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

violka171 12:48, 27 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
No to jeszcze trochę mi zostało, ale już najgorsze chyba mam za sobą.

Zawsze jak coś robię, to myślę, że ta reszta będzie lżejsza, ha, ha, ha. A potem jak przychodzi pora na tą resztę, to okazuje się, że tez ciężko,

Czy warto jeszcze skosić trawniczek?ż z 10 dni nie kosiłam, a jeszcze ciepło zapowiadają. Chyba skoszę za następną bytnością.

Dziś miałam bardzo miłą wizytę sąsiadki z alejki. Zawsze koło mego ogródeczka przechodzi idąc do siebie, a dzisiaj zaszła. Zgadnijcie o co pytała?


Ha, ha, ha! Nie uwierzycie! O Rozplenicę! Że bardzo u mnie sie spodobała, że pytali w ogrodniczym ale nie było, i jak się ta trawa nazywa. No i wogóle, że cud miód.
I kto by pomyślał! Również zmienia ogród z warzywnego na ozdobny. A myślałam, że nigdy to nie nastąpi!


to rewelacja Haniu-sąsiadeczka zarażona ,fajnie że sie jeszcze i komuś podoba co bardziej pobudza do dalszego działania
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 16:54, 27 paź 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję za wszystkie dzisiejsze odwiedziny! Za duchowe wspsrcie i zaproszenia do waszych wątków. wieczorkiem podlece plopatrzeć, a teraz mam ochotę "przyciąć komara" bo coś mi ta pogodas do snu zaprasza. Na razie Was zostawiam, na godzinkę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
barbara_kraj... 17:36, 27 paź 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Gdy powieki opadają
to sygnał do drzemki dają.
W mig skorzystać trzeba
z tego daru 'nieba'.

Bo drzemka krotko trwa
ale jasności umysłowi
oraz siły doda.

Ho, ho, ho, Haniu, wielką robotę wczoraj wykonałaś. Podziwiam i gratuluję!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
boguslaw_grz... 18:28, 27 paź 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
witaj Haniu tylko Ty mozesz mnie oswiecic co to za kwiatek?
hanka_andrus 19:48, 27 paź 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Boguś, zdjęcie niezbyt wyraźne, ale mnie się wydaje, że to jest odmiana fuksji. Jeszcze sprawdzę i ponownie potwierdzę lub zaprzeczę.

Tak, sprawdziłam, to fuksja hybrydowa odmiana Thalia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasiek 19:52, 27 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Haniu podziwiam Cie, kawal ciezkiej pracy wykonalas, czyle czolo.














____________________
Bawarka
hanka_andrus 20:01, 27 paź 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiu, dziękuję, i znów mnie uziemia pogoda. Kolejne dwa dni mają być z deszczem. No i moje plany na koniec sezonu ostatniego października diabli biorą.

Wygląda na to, że czosnek sadzić będę w listopadzie.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zoja 20:24, 27 paź 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
hanka_andrus napisał(a)
Kasiu, dziękuję, i znów mnie uziemia pogoda. Kolejne dwa dni mają być z deszczem. No i moje plany na koniec sezonu ostatniego października diabli biorą.

Wygląda na to, że czosnek sadzić będę w listopadzie.


Haniu po wczorajszy wyczynie to odpoczynek sie przyda! tyle pracy wykonalas!
Moze listopad bedzie jeszcze troszke cieply i sloneczny - licze na to
Macham
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
boguslaw_grz... 20:54, 27 paź 2016

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
Haniu dzieki,z Ciebie to chodzaca encyklopedia
hanka_andrus 20:59, 27 paź 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Boguś, gdzież tam, Ale doświadczenie swoje robi, i pomoc w atlasach też. Jak się wie czego szukać, to szybko się znajduje. Wolę książki od netu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies