Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 06:43, 12 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Irciu samych najlepszych chwil w 2019 roku !!!

U nas trwa horror śnieżny...i nową dostawę zapowiadają dzisiejszej nocy, bleeeeeee....

Kasiu dziękuję i wzajemnie muszę do Ciebie przekręcić, ale stale jakoś czasu brak, zaniedbałam wszystkich
Śniegu współczuję, ale jak to mawiała ministerka, sorry...taki klimat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:59, 12 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Irenko śliczne wielobarwne te kwiatki wisterii, ale rzeczywiście olbrzym

I jak pachną
ten kwiat cudnie pachnie, teraz zimą mam go w domu; gubi liście ale i nowe wypuszcza, może wytrwa i niedługo na zewnątrz będzie cieszył
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 10:57, 12 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
te powojnikowe luki sa przepiekne nawet zimawygladaja cudnie
moja montana sie rozszalala. W zeszlym roku byla piekna a teraz to bedzie widowisko. Niemam pojecia jak ja ja ciac bede, bo po murze sie pnie i juz dosc wysoko zawedrowala
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 12:32, 12 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Iza, tych powojników nie tniesz, zatem niech szaleje cudnie będzie na murze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Alicja169 12:44, 12 sty 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Irenko, te powojniki budzą we mnie "złe" uczucia, po prostu zazdroszczę.
W jakiej ziemi u Ciebie rosną, bo u mnie mimo, że im dogadzam, ciągle jakaś "zaraza" je opanowuje
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Milka 12:54, 12 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ha ha Alu
Rosną w kiepskiej ziemi, może na głębokości 1,5m jest dobra, ale wyżej tego tylko gruz i piach i odpady pobudowlane. Nic z nimi nie robię, czasami ciachnę jak za dużo. Zabieram stamtąd magnolie Leonard Messel, bo ich juz nie widać. A o dziwo magnoliom nawet właściwej ziemi nie dałam i też super tu rosną, sama się dziwię. Dużo tu słońca, na okrągło, no i piach jakoś tu wilgoć trzyma, tyle co do miejsca.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 18:27, 12 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Milka napisał(a)

I jak pachną
ten kwiat cudnie pachnie, teraz zimą mam go w domu; gubi liście ale i nowe wypuszcza, może wytrwa i niedługo na zewnątrz będzie cieszył


Jak masz zimą w domu?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nowa12 18:42, 12 sty 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Milka napisał(a)
Ha ha Alu
Rosną w kiepskiej ziemi, może na głębokości 1,5m jest dobra, ale wyżej tego tylko gruz i piach i odpady pobudowlane. Nic z nimi nie robię, czasami ciachnę jak za dużo. Zabieram stamtąd magnolie Leonard Messel, bo ich juz nie widać. A o dziwo magnoliom nawet właściwej ziemi nie dałam i też super tu rosną, sama się dziwię. Dużo tu słońca, na okrągło, no i piach jakoś tu wilgoć trzyma, tyle co do miejsca.


O to tak jak u mnie.
Też taka super ziemia. 10 cm dobrej ziemi, potem śmieci a potem glina .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Rench 21:19, 12 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dzięki za informację u Miry, trochę liści zostawiłam,tym narcyzom, całkiem nie wyłysiłam, przetrzymam do wiosny i zobaczę,czy coś z nich zostało.
Z hippeastrum też mam podobne doświadczenia, jak Ty, traktuję je teraz jak jednorazowa dekoracja.

Niesamowicie Ci rosną te clematisy. Chyba wiosną się skuszę na Montanę i jeszcze gdzieś uda się wcisnąć
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
SlonecznyOgrod 22:00, 12 sty 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Milka napisał(a)

To prawda, przyzwyczajamy się, ale my się zmieniamy i forum też, jedni odeszli, nowi przyszli, ruch się zaraz zacznie, ale nie mniej, jakoś inaczej jest...
Ludzie-obcy, nieproszeni goście...i potem kłopot.


Zawsze jest tak, że na początku jest mała grupka, bardziej się ze sobą zżyją, bo jest mniej ludzi, później lata lecą, przyjaźnie sie zawiązują. Wydaje się, że te osoby się dobrze zna i potem się to kończy, a chciałoby się chociaż od czasu do czasu zobaczyć co u niej słychać, no i jak ten ogród teraz wygląda...
Czyli co, normalnie złodzieje Ci włażą?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies