Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 11:49, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
A ja się nie dziwie, że czasami masz dosyć już tej pracy w ogrodzie bo czasami też się zastanawiam nad tym samym jak Ty: Dobrze, że chociaż razem z męzem macie taki zapał do prac ogrodowych ale czas też na odpoczynek. Masz już cudownie i uporządkowane i wyjątkowy klimat stworzyłaś: Nie przemęczaj się za dużo bo gdzieś czytałam, że najazd gości? Buziaki Irenko

Czyli mnie rozumiesz Danusiu
Człowiek kocha ten ogród, dba ile może, nie wyrabia i czasami i takie myśli łażą po głowie....ale jak pomyślę, że nie mogłabym dalej podziwiać wzrost moich roslin i zmiany, to serducho by bolało.
Ja stale w biegu, ogród zachwaszczony, kantów znowu nie ma itd, ale jest zielono i kolorowo, więc odpuszczam, jak będzie luz nadrobię i uporządkuję.
Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 11:51, 05 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Miłego czasu Irciu
Znowu sobie krzywdę zrobiłaś???

Moje kanty od czerwca nie ruszane, jak ja przeżyję, to Ty też

Buziaki, baw się dobrze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 11:52, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasiek napisał(a)
O jaki fajny niebieski zakątek u Ciebie się tworzy - faktyczne stolik Katki pasował by doskonale
Mnie też powolutku dopada zmęczenie, ale jak wiem że potem martwy sezon potrwa kilka miesięcy, to nie mam wątpliwości że ogród jest darem, może tylko czasem za bardzo dążymy w nim do perfekcji. Najważniejsze że jest pieknie u Ciebie, i to o każdej porze roku


Dzięki Kasiu
Teraz prace zastopowane na razie, ale cos tam podciągnęliśmy więcej, dziś w końcu po 4 posadziłam brakujące lawendy.
Faktycznie cudeńka Katkak by mi tu pasowały
U mnie nie ma martwego sezonu, stale co rok mam tyle liści, że grabię i zbieram na okrągło
Ale fakt, to dar
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:55, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Miłego czasu Irciu
Znowu sobie krzywdę zrobiłaś???

Moje kanty od czerwca nie ruszane, jak ja przeżyję, to Ty też

Buziaki, baw się dobrze

Znowu
Cięłam tuje koło domu, ogołacałam od dołu, bo ciasno tam posadzonym hortkom, a tu już czas leci, mąż woła, że pora do pracy i ciach
Mnie kurdybanek zarasta kanty, nie wiem jak go zwalczyć, chwaśnica opanowała cały trawnik, roboty na tydzień dla 6 osób, więc czeka to.
Kanty wiosną najwyżej zrobię, jesli inaczej się nie uda
Czy to zabawa, no nie wiem...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:56, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasja83 napisał(a)
Irena patrząc na ogród-zwłaszcza zakątek z ławką nie mogę się doszukać zniechęcenia ogrodowego

On robiony pod przymusem, ha ha
bo straszyło tam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:57, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Irenko, macham zniechęcenia mijają trzeba tylko na pewien czas ogród zostawić w spokoju. Wiem, dobrze się mówi...

Wiem, ze mijają, w końcu w ciągu tych prawie 5 lat, niejeden z nas marudził i miał gorsze chwile, gorzej że ogród odstawiony od cyca, potem nie do opanowania bez jakiejś pomocy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:58, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jana napisał(a)
Aleś Irenko zażartowała i postawiła do pionu pół O. Wracaj do nas...ps. czasem trzeba odpocząć nawet od przyjemności ja gdybym miała tyrać w ogrodzie calymi dniami bym nie miała ani jednego chwaściora to dawno ogrodu bym nie miała przymykam oczy na nie, są rzeczy ważniejsze

Nie było moją intencją do pionu forum stawiać, wyraziłam tylko odczucia
Też przymykam, albo patrzę na to co ładniejsze, wiem że nie opanuję tej ilości i powierzchni idealnie, nie ten wiek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 12:08, 05 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
no jestes uff

tez mam ciachnietego paluszka, wiec mozemy sobie lapki podac. Z tym, ze moj juz zagojony

Zachwaszczony ogrod to za tydzien zobaczysz choc wywoze te chwasciory taczkami to nic a nic nie widac, ze mniej jest.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 12:13, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AGATA
no ja też siebie nie bardzo widzę już bez ogrodu, ale czasami marze o innej wersji siebiepoza tym jest drugi ogrodnik i właściciel, a on tego kawałka ziemi nie opuści
KAMILA
dobre, ale ile przyjemnych rzeczy kiedyś robiłam, teraz nie mam na to czasu, normalnie jak niewolnik ogrodu
EWA777
Ale tyś Ewciu miła dzięki ci i całej rodzince
teraz w tym zakątku każdy coś dokłada, wnusie, córa, reszta i powstaje mała klamociarnia
GORANA
Aniu, przechodzi...mnie to brak czasu najbardziej dokucza, za mało go na ogród, a ja lubię tak porządnie, jak u Kindzi i nici z tego, więc jest parkowo leśno, dziko ciutbuź
PSZCZELARNIA
cieszę się Ewo, ze niebieski tez się podoba.
Donice 4 lata temu kupił mąż w Praktikerze po przecenie były, więc zabrał wszystkie
już wymyte i wypastowane, odświeżyły się i bardziej zabezpieczone są.
Robimy tam, bo widziałaś, jak tam było, to wręcz przymus zmienić


muszę wiosną te jeżówki spod rozplenic wyciągnąć
bo jak myszy w norze

cisy przycięłam, oprócz tych co skryte pod trawą, to w 2 osoby mus robic
a bukszpany dalej nie

foty z 31 lipca, nie miałam potem czasu nic focić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:15, 05 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
no jestes uff

tez mam ciachnietego paluszka, wiec mozemy sobie lapki podac. Z tym, ze moj juz zagojony

Zachwaszczony ogrod to za tydzien zobaczysz choc wywoze te chwasciory taczkami to nic a nic nie widac, ze mniej jest.

A wiesz, że od razu o tobie pomyślałam, jak się sekatorem ciachłąm krew się lała strasznie
Nie wymyślaj, jest ładnie, naturalnie, inny styl po prostu, zresztą pomogę ci
z satelity sobie całość obejrzeliśmy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies