Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Kindzia 10:28, 29 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Buziak
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata19762 11:22, 29 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko gdzie jesteś???
Nie wyobrażam sobie Ciebie w bloku bez ogrodu.

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
kamila66 11:32, 29 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Irence tylko dowcip się wyostrzył hehe
Jak zwykle obejrzałam piękne obrazki
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Ewa777 12:15, 29 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Nadrobiłam zaległości Jak zobaczyłam niebieski zakątek, to padłam... wstałam i zawołałam całą rodzinę, żeby też podziwiali... a jest co i pomysł, i wykonanie, i włożoną pracę Cudnie jest
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
katel 12:27, 29 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174

Arundo donax długo masz? Jestem ciekawa jak z zimowaniem i czy zbyt inwazyjne nie jest? Miałam już zamówione ale okazało się że im zbrakło i nie dotarło .
Milka napisał(a)




Co to takiego czy to sumaki szczepione na pniu? Jeśli tak to czy nie puszczają odrostów?
Niesamowita różnorodność u Ciebie nie wiem jak to ogarniasz ale widoki są przecudne.
Czerwone okiennice fantastyczne ale niebieskie chyba mi się jeszcze bardziej podobają już się nie mogę doczekać jak to będzie za rok wyglądało.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
GorAna 12:30, 29 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Irenko, jeszcze ociupinka cierpliwości i w niebieskim zakątku będziesz sie czuć niebiańsko
Rozumiem chwilowe zwątpienie ogrodowe.....nie martw się przechodzi
Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Pszczelarnia 14:01, 29 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Milka napisał(a)



ta stale testuje


Znowu coś nowego i Ty mówisz o zniechęceniu ogrodem???

Fajny zakątek klimatyczny.
Donice bardzo mi się podobają, to współczesne nabytki?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 17:46, 29 lip 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A ta niebieska ławka jest składana, czy jeszcze nie ma siedziska? Klimat zdecydowanie grecki, piękne te terakotowe donice, zwłaszcza kwadratowa.I ładnie obsadzone są.
Jak tam jasmine - gelsomino, przeżył Ci zimę na zewnątrz? Mój zakwitł najpiękniej od początku uprawy, mało liści, mnóstwo kwiatów. Pozdrawiam,
Co do wątpliwości i zniećhęceń ogrodowych, to czasem myślę, że najlepszy jest ogród do 1000 m 2, wtedy miałabym jak w pudełeczku, ale czy o to pudełeczko naprawdę mi chodzi?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 19:19, 29 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)
Bredzę jakbym jadła???
Nie jadłam, najpierw może lepiej sprawdzić w Sanepidzie, ale ponoc jak się ugryzie i nie piecze w język, to ok, jadalne.
Pracochłonny jest, zajmuje tyle czasu, może lepiej wszystko sprzedać, zainstalowac się w mieszkanku i ruszyć w świat, coraz częściej mnie korci


Najbardziej trujący muchomor nie piecze w jezyk a jest przyczyną najwiekszej ilosci zgonów. Tez myśle ze to pieczarki bo muchomory mają w podstawie trzonka taką torebkę , pochwe z której wyrastają ale oczywiscie najlepiej pytac w Sanepidzie.
Ogród sprzedaj , idz do bloków to moja rada , wtedy go docenisz i za jeszcze wiekszą sumę odkupisz.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AsiaK_Z 19:31, 29 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Irenko, jeśli trzeba zorganizujemy grupę wsparcia każdy ma chwilę zwątpienia czy to co robimy ma sens... czy nie lepiej leżeć do góry brzuchem... no oki, ale co dalej? ... Joga ogrodowa to jest to! Kochamy to co robimy Choć czasami się nie chce, później działamy ze zdwojoną siłą
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies