Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:40, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Milka napisał(a)

Podziwiam za wybieranie liści i pewnie po kolcach mega slady
Dlatego ja nie mam kory, więcej z nią kłopotu, choc na stracie tak niby ładniej wygląda


Dzisiaj kończyłam czyszczenie róż to już poświęciłam jedną parę rękawic skórzanych
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:41, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Bogdzia napisał(a)
No to w koncu ktos mnie poparł z tym brakiem kory .


Bożenko, podobno uczymy się na błędach, czasmi cudzych ale częściej swoich
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:44, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
ag_zie napisał(a)
uśmiałam się!!!!


i o kopczykowaniu czytam!


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:45, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
inka74 napisał(a)
Rany, jedna po nocy wsadza, druga dopiero zamawia róże - SZALONE DZIEWCZYNY!! ))) jednak różyczka to choroba. Ja na razie po albumach latam, chyba od eM poproszę o D.Austina English Roses, a co , może na Ali sprzedają taniej ))


Iwonko, to byla okazja więc skorzystałam z dość sporego rabatu

Co do katalogów. Wysyłałam już do Austina 2 razy zamówienie i niestety nic nie przyszlo szkoda
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 19:23, 25 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
jolanka napisał(a)
No tak, chyba jestem stuknięta Zamówiłam przed chwilą róże:
- Giardina
- Chartreuse de Parme
- Dieter Muller
- Jasmina
- Pompon Flower Circus
- Concerto 94
- Eyes for You
- Jubilee Celebration

teraz będę patrzeć na prognozy pogody



No widzę że różyczka u Ciebie apogeum osiąga I to taką późną jesienią Te dwie ostatnie też bym przygarnęła Ja na razie jestem na etapie wywalania róż z ogrodu. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych które mnie wkurzają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:24, 25 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
jolanka napisał(a)


Iwonko, to byla okazja więc skorzystałam z dość sporego rabatu

Co do katalogów. Wysyłałam już do Austina 2 razy zamówienie i niestety nic nie przyszlo szkoda


Czasem tak jest, że drukarnia nie nadąża. Dostaniesz później, pewnie dwa egzemplarze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MirellaB 20:52, 25 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
jolanka napisał(a)


Zabieraj korę, a syp ziemię. Kora nie zabezpieczy przed mrozem

Tak myślałam, że ziemia lepsza tym bardziej, że zauważyłam przy dwóch różach, że miejsce okulizacji jest nad ziemią. Jak sadziłam to dbałam o to aby było pod ziemią zasypane. Chyba ziemia się ubiła i tak się stało - koniecznie muszę zasypać.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolanka 21:01, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Anda napisał(a)


No widzę że różyczka u Ciebie apogeum osiąga I to taką późną jesienią Te dwie ostatnie też bym przygarnęła Ja na razie jestem na etapie wywalania róż z ogrodu. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych które mnie wkurzają


Ewuniu, pewnie za jakiś czas tez będę wywalać Na razie dopiero kupuję a jak się sprawdzą u mnie - zobaczymy.
Tak naprawdę to była dzisiaj taka okazja - duuuuży rabat, więc zaryzykowałam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:02, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Anda napisał(a)


Czasem tak jest, że drukarnia nie nadąża. Dostaniesz później, pewnie dwa egzemplarze


Oby Czekam na niego i czekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:03, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
MirellaB napisał(a)

Tak myślałam, że ziemia lepsza tym bardziej, że zauważyłam przy dwóch różach, że miejsce okulizacji jest nad ziemią. Jak sadziłam to dbałam o to aby było pod ziemią zasypane. Chyba ziemia się ubiła i tak się stało - koniecznie muszę zasypać.


U mnie tak samo Kiedy sadziłam wiosną to byłam pewna, że miejsce okulizacji jest pod ziemią a teraz u kilku nie Zasypuję wysoko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies