Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 13:24, 01 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
ag_zie napisał(a)
Zdrówka życzę Ja dziś trochę traw powiązałam i trzeba coś na rozgrzanie łyknąć!
Zdrówko Jolu!!!


U mnie trawy juz powiązane. Mam nadzieję, że nie będzie jak w ubiegłym roku i że więcej przeżyje
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 13:26, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Jolu, herbatke lipowa polecam. Zdrowiej szybko
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 13:27, 01 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Róże już zadołowane i podlane. eM pomógl wykopać długi rów ale ponieważ skaleczyl sie kolcem od róży usłyszałam co mysli na temat takiej pomocy Cóż, musiałam jednak wyjść do ogrodu chora i sama konczyć zasypywanie. Może dzięki temu będe krócej chorowala
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:28, 01 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Anda napisał(a)
Jolu, herbatke lipowa polecam. Zdrowiej szybko


Dziękuję Ewuś, Po dzisiajszym dniu to procenty są mi potrzebne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 13:29, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Soplica malinowa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 14:23, 01 gru 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
jolanka napisał(a)


Dziękuje Aniu Kuruję sie ostro, najgorzej jest w nocy bo nie umiem oddychać inaczej jak przez nos A tu niestety nie można

Kochana ja też nie umiem oddychać inaczej. Jak nos mi się zatyka to prawie nie śpię tylko biegam i stale go czyszczę ale....
...odkryłam cudowne kropelki Olbas które należy zaaplikować na poduszkę tak byś mogła wdychać i katar nie męczy już prawie wcale a co lepsze szybciej się z niego leczę. Ja co noc kilka kropel leję z jednej strony poduszki i kilka z drugiej cobym mogła wdychać nie zależnie na którym boku leżę.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ren133 15:51, 01 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Makao_J napisał(a)

Kochana ja też nie umiem oddychać inaczej. Jak nos mi się zatyka to prawie nie śpię tylko biegam i stale go czyszczę ale....
...odkryłam cudowne kropelki Olbas które należy zaaplikować na poduszkę tak byś mogła wdychać i katar nie męczy już prawie wcale a co lepsze szybciej się z niego leczę. Ja co noc kilka kropel leję z jednej strony poduszki i kilka z drugiej cobym mogła wdychać nie zależnie na którym boku leżę.


Dzieciom aplikowałam ten olejek ale sama też nie raz skorzystałam

Jolu zdrówka życzę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zana 16:36, 01 gru 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pogoń precz choróbsko!.
U mnie trawy niepowiązane, róże bez kopczyków. W sobotę muszę to zrobić, bo potem to nie wiem kiedy do ogródka pojadę, chlip, chlip.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jolanka 11:31, 02 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Choróbsko gonię jak mogę Juz nie moge patrzeć na ogród przez okno, to ubrałam sie i poszłam porobić pierwsze zimowe zdjęcia . Zaraz pokażę tylko odpowiem kochanym dziewczynom

Anda: Ewuniu, soplica malinowa Nie próbowalam haha ale brzmi zachęcająco

Ania- Makao: Tych kropelek nie znalam, kupie na pewno bo noce mnie wykanczają

Reniu: dzięki na pewno spróbuję

Anulka: Ma być jeszcze podobno jesiennie w przyszlym tygodniu. Na pewno zdążysz zrobić wszystko. Poza tym u Ciebie jest zacisznie, osloniete, to rośliny sobie poradzą, na pewno .


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:33, 02 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zimowo u mnie dzisiaj

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies