Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W basiowie - kiedyś tu będzie ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

W basiowie - kiedyś tu będzie ogród...

UlaB 19:02, 23 wrz 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Basiula napisał(a)
Kasia, ja też mam skrzyp na rabatach, Ulu dlatego właśnie biofix odpada. Staram się dziada wyrywać, ale co chwila nowy wyłazi. Wydaje mi się jednak, że z czasem traci siły i wyłazi go jakby mniej. Zastanawiałam się też nad pędzelkowaniem. Może to jest sposób. Tylko niechże wreszcie przestanie lać! Dziś idąc do pracy się mało nie utopiłam


U mnie skrzyp rowniez byl na rabatach - m. bezproblemu wytępil. Nie wiem jak robil opryski ale lawirowal miedzy roslinami. O ile dobrze pamietam oprysk robil juz wtedy gdy wystawaly z ziemi paleczki skrzypu, przed rozwjnieciem tych bocznych "listków". Wiem, ze w jednym sezonie pojawil sie u nas te paleczki dwukrotnie i po tym drugim oprysku skrzyp zginąl. Tam gdzie cos wrastalo w rosline szlo pedzelkowanie, a jakze.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Basiula 21:39, 23 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Hmmm, to by może trzeba było wybrać całkiem bezwietrzny dzień i bardzo precyzyjnie spryskać...no jedno jest pewne, tego mężowi powierzyć nie można
____________________
W basiowie
inka74 08:19, 24 wrz 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Pięknie się twój ogród zmienia. Pokazuj jak najwięcej zdjęć - potem po roku, dwu sama się zdziwisz jak bardzo wszystko się rozrosło i zmieniło. Ja też nie mogę się nadziwić jak bardzo ogród mnie wciągnął w swoje "szpony" i nie zamierzam się z nich wyrywać. Dobrze mi z tym
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kaz742011 20:26, 24 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basiula napisał(a)
Hmmm, to by może trzeba było wybrać całkiem bezwietrzny dzień i bardzo precyzyjnie spryskać...no jedno jest pewne, tego mężowi powierzyć nie można



W 100% się z tobą zgadzam jeśli chodzi o męża .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Wendy79 21:14, 24 wrz 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
W sprawie grujecznika się wypowiem (czytałam u Ani). Ja swoimi jestem na tyle mile zaskoczona (po wypowiedziach na forum niektórych dziewczyn), że w dosadziłam kolejnego i mam już trzy. Kupiłam dwa w ubiegłym roku w sierpniu. To były zabiedzone sierotki, stojące w kącie punktu sprzedaży. Jeszcze u mnie, po wyciągnięciu ich z tego ciemnego kąta, straciły listki i jesienią zaczęły wypuszczać nowe. W październiku trafiły do ziemi. Kikutki moje... Wiosną straciły młode listki po przymrozkach, ale pięknie odbiły... A teraz nie mogę się na nie napatrzeć, tak ładnie się zagęściły. Trzeci trochę od nich odstaje, ale wierzę, że w przyszłym roku nadrobi.
Ps. Swoim trochę przycięłam niektóre gałązki po tym, jak przemarzły (myślałam wtedy: ryzyk fizyk i tak takie bidy są), trzeciego też tak chyba na wiosnę potraktuję.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Basiula 16:44, 26 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Trzymajcie kciuki kochane dziewczęta. Ciężki tydzień
Jutro lecę do Anglii na pogrzeb szwagra, zmarł w niedzielę.
Dziecko moje osobiste w niedzielę w nocy trafiło do szpitala podduszone ostrym zapaleniem krtani, które nawet po lekach nie chciało przejść. Całe szczęście wyszedł dziś, z nim już dobrze, mogę lecieć.
Przez to wszystko ledwo żyję.
____________________
W basiowie
Zana 16:54, 26 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basiula, przykro bardzo. Trzymaj się.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
JoannaDe 17:16, 26 wrz 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Basiu, przykro czytać takie info Współczuję.
Trzymaj się
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
alis 18:19, 26 wrz 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Basiu, ściskam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Basiula 21:14, 26 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Dziękuję dziewczyny. Szkoda że lecę do Anglii w takim celu zamiast np. oglądać piękne angielskie ogrody. Będzie strasznie trójka dzieci została bez taty, siostra bez ukochanego męża. Jeszcze to dla mnie abstrakcja.
____________________
W basiowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies