Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Pszczelarnia 08:33, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jakże mogłabym nie zajrzeć do Ciebie, Myszorku, wielbicielko obfitości na rabatach!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Linka 08:43, 01 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Myszorku siedziałaś cicho w tym sezonie i podpędzałaś chyba swoje rośliny tylko
pamiętam z ubiegłego sezonu początki a teraz ogród wybujały że szok,................ szałwie i żurawki górą , ślicznie
Pozdrawiam
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
myszorek 12:41, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Linko one same się podpędziły trochę. Z racji tego, że podlewania automatycznego nie mam zajęło im to więcej czasu niż bym chciała, ale coś widać
____________________
ogród zmyślony
myszorek 12:42, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pszczelarnia napisał(a)
Jakże mogłabym nie zajrzeć do Ciebie, Myszorku, wielbicielko obfitości na rabatach!

Pszczółko, Ciebie zawsze wszędzie pełno, nasza ogrodowiskowa Lady. Każdego pochwalisz, uraczysz ciepłym słowem
____________________
ogród zmyślony
greglis 12:45, 01 cze 2012


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Zobaczymy sie u Danusi super
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Pszczelarnia 13:13, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
myszorek napisał(a)

Jakże mogłabym nie zajrzeć do Ciebie, Myszorku, wielbicielko obfitości na rabatach!

Pszczółko, Ciebie zawsze wszędzie pełno, nasza ogrodowiskowa Lady. Każdego pochwalisz, uraczysz ciepłym słowem


Myszorku, Ty miód na me skrzydełka lejesz. Lady's mają ogrodników a ja sama pod wiatr z mętlikiem w głowie i palącą robotą w rękach.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
myszorek 16:38, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
greglis napisał(a)
Zobaczymy sie u Danusi super

Tak Kasiu, cieszę się, ze Ci się w tym roku uda dołączyć
____________________
ogród zmyślony
myszorek 16:43, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pszczelarnia napisał(a)


Jakże mogłabym nie zajrzeć do Ciebie, Myszorku, wielbicielko obfitości na rabatach!

Pszczółko, Ciebie zawsze wszędzie pełno, nasza ogrodowiskowa Lady. Każdego pochwalisz, uraczysz ciepłym słowem


Myszorku, Ty miód na me skrzydełka lejesz. Lady's mają ogrodników a ja sama pod wiatr z mętlikiem w głowie i palącą robotą w rękach.


Pciółko, bo co to za frajda mieć ogród i nic w nim nie robić? Jak sobie teraz przypomnę, ze mieliśmy mieszkanie i latem był tylko park, który choć przyjemny, pod koniec sezonu omijaliśmy już dużym łukiem, to sie zastanawiam jak wogóle można żyć bez choćby kawałka własnej ziemi. Nie umiem sobie już nawet wyobrazić co można wtedy robić z wolnym czasem. To jest jednak wspaniała odskocznia i nerwotop
____________________
ogród zmyślony
myszorek 17:53, 10 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pojawiam się, będą zdjęcia

naparstnica chyli się do przywrotnika


Magnolia ma piękne jasne liście


piwonia upojnie pachnie

warzywka rosną z iryskiem
____________________
ogród zmyślony
myszorek 17:57, 10 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
porządkujemy lawendziak- mnogość wszystkiego na nim zaczeła mnie dobijać. Mąż zasugerował trzymanie się projektu i miał zację, jeszcze tylko paru krzaczków brakuje, ale wygląda o niebo porządniej


przystrzygłam elegancko thujki od Taty- nawet teraz się prezentują chyba dobrze



okorowane rabaty wyglądają o niebo lepiej, niech tylko kora ściemnieje trochę. Obsypywał ktoś rabaty węglem?

____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies