Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 19:42, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)


Dziękuję
Te co zostały, a ich nie chciałaś, też się już puszczają. Mimo, że po macoszemu upchnięte za garażem


No to wczoraj widziałaś na żywo

Dla Ciebie Liberty, która Cię tak wczoraj zachwyciła


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:44, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kociamama napisał(a)



Rozpłynęłam się


To dla Ciebie ostatnie tchnienia Kiku




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:49, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaBawaria napisał(a)
Glina piaszczysta, to glina z przewaga piasku. Tyle ze u mnie wiecej tego piasku niz gliny.Ciezkie warunki, bo czasem 1 metr od dolka juz inna ziemia jest.


Domyślam się, że tak jest. Zastanawiam się tylko czy byłabym w stanie coś takiego zidentyfikować. Mam takie jedno miejsce, nieduży obszar, na którym mam jakiś inny rodzaj piachu, który świetnie trzyma wilgoć. Z kolei obok piach wiecznie suchy. No i tak właśnie dumam co to jest, ale na glinę to mi nie wygląda.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:52, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
agata19762 napisał(a)
Super spotkanie się Wam szykuje
A z tym tyraniem to nie przesadzaj cobyś miała siły na niedzielę

Pozdr


No chyba przesadziłam. Fitness 500%


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:01, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
la_estrellita napisał(a)
Holender no! Takie to pożyją: zakupy, spotkania, ploteczki i wspólne kopanie a koleżanki na prowincji siedzą i zazdroszczą . Może przynajmniej jakaś sesja z tego wydarzenia? Może chociaż popaczać dacie co?


Aga, spotkania są najczęściej w weekendy, co zrozumiałe. Niestety przez to zazwyczaj mnie omijają, bo ja w weekendy siedzę na swojej działce. Więc nie smutaj się, udaje mi się wziąć udział w spotkaniach ze dwa razy w sezonie. A co do fotek to wstawione były u Iwonki/Przerwa na kawę, bo to u niej było spotkanie. Fotki ogrodowe, bez uczestniczek.

Heidi Klum ładne w tym roku


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:05, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwk4 napisał(a)
Jej, ale tu gwarno. 135 postów tylko do nadrobienia miałam z ostatnich dni. Spotkanie za spotkaniem. Niesamowite jesteście.
Aniu, zachwyciły mnie szafirki. Jak gęsto je sadziłaś? Pięknie wyeksponowane.


Iwonko, szafirki tam są trzeci rok, posadzone w piachu, ale mimo to trochę się namnożyły. Sadziłam metodą "na oko" o ile pamiętam tak mniej więcej co ok. 7-10 cm.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:13, 04 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny, niestety raczej na pewno jutro nie pojadę do Danusi.


Dopiero dzisiaj wróciłam z działki, choć planowo miałam wrócić wczoraj, ale zaszła pewna okoliczność i musiałam jeszcze zostać (przynajmniej coś tam jeszcze dosadziłam).
Ale przede wszystkim to mój eM ledwo łazi z powodu kręgosłupa i muszę to i owo domowo ogarnąć. Już było prawie dobrze, a teraz znowu mu się pogorszyło.

Bardzo Was przepraszam, tak nam się fajnie udało umówić no i raczej lipa z mojego udziału.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 20:22, 04 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Pikne zdjęcia są!
A jakie tulipany jeszcze! Moje już w kompostowniku leżakują
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Helen 21:01, 04 maj 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Anulka, jesteś mistrzynią obiektywu I pióra również. Fajnie się to czyta i ogląda. Chciałam napisać, że któreś zdjęcie podoba mi się najbardziej, ale tutaj nie da się wybrać najlepszego, wszystkie są świetne. I to co już pisałam wcześniej - efekt światłocienia widoczny na każdym zdjęciu bardzo fajny.
Szkoda, że mieszkasz tak daleko, chętnie bym podjechała i obejrzała na żywo taki ogródek.
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 21:13, 04 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
No, na spotkaniu u Ciebie mnie nie było (kurka, chyba wszyscy widzieli już twój ogród oprócz mnie!) to chociaż fotki obejrzałam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies