Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Aneczka 01:58, 09 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Aniu które hortki u ciebie najszybciej brązowieją, a które najpóźniej?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Majena 08:42, 09 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Ana a wkłądasz cebulki tulipanów do koszyczków czy bezpośrednio do ziemi?niezjada ci coś??bo mam trochę do posadzenia ale boje się ze mi nornice zezerą
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
aage 09:01, 09 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ana mam pytanie odnośnie czosnków, możesz z doświadczenia polecić jakieś w kolorze white?
Paka ogromna!!!
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
EdytaB 09:02, 09 wrz 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
co do cebule mój M powiedziła żebym już nic nie kupowała po czym poszedl ze mną do sklepu...mam ich teraz 400
a już napomknął, że przydało by sie jeszcze pomarańczowe dokupić
BusyBee 09:37, 09 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
U Ciebie jak w teleturnieju.......100 pytań do...

A ja tylko się witam i miłego dnia życzę.........swoje pytanie zadam innym razem
____________________
U BusyBee w ogródku...
malkul 11:23, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
wracam ciągle i za łeb się łapię, takie ilości fiu fiu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ana_art 12:42, 09 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Luki napisał(a)
I jeszcze cała wina spadła na eMa ja nie wiem czy się leczyć, ale wiem, że już czekam na wiosne jak te dwa kartony zakwitną sporo musiało się tam tego zmieścić.
Sadzenia nie zazdroszcze

No i oczywiście zapytam jakie ciekawe tulipanki(bo ich zapewne najwięcj) się tam znalazły bom ciekaw?

Ty to masz wzrok ja tego nie zauważyłam, ale już się poprawiłam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 17:38, 09 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
UPRZEJMIE DONOSZĘ

dzisiaj w Biedronce widziałam mnóstwo cebul, nowiuteńka dostawa, bardzo dużo różności
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 17:43, 09 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Krys napisał(a)
Ana paczki robia wrazenie,sadzenia nie zazdroszczę,przedpłocie sliczne jak u Danusi ,czy to są Umbry?

sadzenia cebul nie lubię no ale pocieszam się ze później one mnie przy życiu utrzymują na myśl o wiośnie
Na przedpłociu są umbry. Jak zobaczyłam je u Danusi to się nimi zauroczyłam. Wiedziałam, że będę u mnie i robiłam wszystko by tak się stało
Dwa lata temu posadziliśmy umbry przed biurem, a w tym roku przed domem. Liczę, ze za dwa lata będą miały takie same piękne czupryny jak te pod biurem i zasłonią mi okna w domu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
17:44, 09 wrz 2014
no to musze ten blaszak szerokim łukiem omijac bo miałam w tym roku cebul nie kupować a i tak nagromadziłam juz ponad 100 a jeszcze ze dwa miesiace beda w sklepach tym kusić

w lidlu dzis byłam ..cebul niet..uff
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies