Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

olaw 21:01, 08 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Fajne gabaryty paczuszek
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
21:08, 08 wrz 2014
byłam w Tychach na giełdzie ...tam cebule z benexu sa
ale jak ty byś tam pojechała to zapewne od wszystkich handlarzy łacznie by ci brakło cebul w ilosciach jakie sa w tych pakach

dostałam tam oczoplasu ....zero cebul zakipiłam ..ZERO latałam za trawami ...a było ich tak strasznie mało
Iwk4 21:10, 08 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, dzis kupilam "kocham ogrod". Jak przegladalam stronki w poczekalni do lekarza zobaczylam znajomy widok na zdjeciu w gazecie. Najpierw myslalam, ze ci ukradli fotke, a potem przeczytalam opis, bylo twoje imie i nazwisko. I oczywiscie widok z twojego ogrodu na str. 19 . Gratuluje publikacji.
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 21:12, 08 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
I jeszcze cała wina spadła na eMa ja nie wiem czy się leczyć, ale wiem, że już czekam na wiosne jak te dwa kartony zakwitną sporo musiało się tam tego zmieścić.
Sadzenia nie zazdroszcze

No i oczywiście zapytam jakie ciekawe tulipanki(bo ich zapewne najwięcj) się tam znalazły bom ciekaw?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Agania 21:20, 08 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ana_art napisał(a)
dzisiaj dostałam paczkę i stwierdziłam że koniecznie muszę się leczyć ....

Leczyć to my się wszyscy powinniśmy
Ja jedne limki przycięłam później i one dopiero zrobiły się tera białe, ładnie się wybarwiają, ale lałam i dużo papu

pozdrawiam Ann
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ana_art 21:48, 08 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
chciałam pokazać 'wrześniowy' ogród ale strasznie wolno mi się ładują zdjęcia... brak mi jednak cierpliwości po stronie ze szlaczkami Franka...
zatem tylko przedpłocie...


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 21:50, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ana_art napisał(a)
dzisiaj dostałam paczkę i stwierdziłam że koniecznie muszę się leczyć ....


hihihi
ana
koniecznie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Donia72 21:51, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ana, przedpłocie cudne A pochwal się co masz w tych pakach
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ana_art 21:52, 08 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Aniu, dzis kupilam "kocham ogrod". Jak przegladalam stronki w poczekalni do lekarza zobaczylam znajomy widok na zdjeciu w gazecie. Najpierw myslalam, ze ci ukradli fotke, a potem przeczytalam opis, bylo twoje imie i nazwisko. I oczywiscie widok z twojego ogrodu na str. 19 . Gratuluje publikacji.
hahaha widziałam i sama byłam zaskoczona, prawie kawą się zakrztusiłam. To zdjęcie które dawałam do konkursu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:57, 08 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
eee_taam napisał(a)
byłam w Tychach na giełdzie ...tam cebule z benexu sa
ale jak ty byś tam pojechała to zapewne od wszystkich handlarzy łacznie by ci brakło cebul w ilosciach jakie sa w tych pakach

dostałam tam oczoplasu ....zero cebul zakipiłam ..ZERO latałam za trawami ...a było ich tak strasznie mało

eee taam
niestety często tak jest że jak czegoś szukamy to tego nie ma...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies