Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 23:53, 01 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
zawitka napisał(a)
Dawno nie byłam u Ciebie a tyle się dzieje cudności w cebulach , oj chyba jesteć królową cebulową-- przytaknę Sebkowi ---oglądajac zobaczylam u Ciebie gazony str 1836 zdjęcie 11czy to są gotowe czy są kamienne czy betonowe I czy nie pękają po zimie .Jak byś mogła odpowiedzieć u mnie dzięki
gazony były kupowane, mamy je od 2011 lub 2010, nic się z nimi nie dzieje. Przyznam, że one mi się nie podobają, ale było to tańsze rozwiązanie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
waldek727 23:55, 01 maj 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
ana_art napisał(a)


Anetko.
My chyba pomyliliśmy zawody.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
ana_art 23:55, 01 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)
Moja trawa też w tym roku brzydka , trudno. ideałów na tym świecie brak ale ogród masz idealny nawet z ta trawą.
tylko na froncie jest względnie ładna, najgorzej wygląda przy tarasie, tam są straszne plamy, nie wiem czy to szkodniki czy pleśń po śniegowa.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:57, 01 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nikita napisał(a)
Aniu, przecudny ten twój ogród...zaadoptuj mnie, zamieszkam w ogrodzie i będę szczęśliwa!!!
Majowe buziaki przesyłam
hahaha, w sumie jedna osoba w to a jedna w tamtą nie robi różnicy, zapraszam Maj u nas jest zawsze miły bo to miesiąc urodzin prawie wszystkich chłopaków
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:58, 01 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bacowa napisał(a)
Aniu witaj ,jak przezimowała twoja Bowles Golden, ona po zimie chyba szybko startuje bo na zdjęciach widzę że już jest całkiem spora.
pozdrawiam
obawiałam się o nią, ale łdnie poszybowała, narazie liście tulipanów ją ukryły ale jest
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:01, 02 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ananasek napisał(a)
nie wiem czy obcięcie listków w szafirkach pobudza ich kwitnienie, tak mi się po prostu podoba. Liście w tej odmianie mnie denerwują bo są bardzo długie. Robiłam tak też w tamtym roku i jak widać nie zaszkodziło im to
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:03, 02 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Agatan24 napisał(a)
Piekne soczysto zielone zdjecia
Ana powiedz, pamiętasz może jakie wysokie sadzilas smaragdy i jak Ty to zrobiłaś że one tak szybko urosły.
oj one były bardzo mizerne, baaardzo. Co robiłam? nie wiem, podlewałam, nawoziłam i podziwiałam że rosną jednak
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:09, 02 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nicol21 napisał(a)
Anetko ależ te Twoje ciski są grubiutkie i równiutko przyrastają. Którą odmianę sadziłaś? Trawa ma piękny,głęboko zielony kolorek. I kapucha też fajna [tak nazywam bergenię ]
Cieszy mnie że też pokazujesz zawijasek przy bramie - masz się czym chwalić. Kiedyś oglądałam kolorowe przedpłocie i czekam na wybuch barw i odpowiednią relację
cisy? nie wiem albo hili albo hiksi. W ogrodniczym nie potrafil mi powiedzieć... przedpłocie już zaczyna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:10, 02 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Malgosik napisał(a)
matulu, ileż Ty masz jeszcze pąków tulipanowych
u mnie już wszystko rozkwitnięte
u mnie później jednak startują
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:12, 02 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ren133 napisał(a)
Ana ... przecież twój trawnik jest śliczny!
A te głowki tulipków szykujące się do pokazania kolorów to ile na jednym zdjęciu się zmieściło?
tylko na zdjęciach... niestety, w realu dużo gorzej.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies