Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 21:33, 13 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
waldek727 napisał(a)

Trzeba by było pomyśleć o jakimś spotkaniu integracyjnym na łonie natury. Z dala od szkółek i sklepów ogrodniczych. Np na ogrodowiskowym spływie kajakowym w przyszłym roku.
spływ kajakowy w dwójkach????? dobre
n+a takim dużym spotkaniu, a do tego w takim miejscu zawsze jest niedosyt rozmów, to naturalne...
parę osób pytało mnie czy nie planuje spotkania u siebie. Powiedziałam że nie bo cóż może być ciekawego w ogrodzie który można obejrzeć w pięć minut ale moż to jest klucz do rozmów właśnie organizować spotkanie tam gdzie nie ma za wiele do oglądania
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:36, 13 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margo napisał(a)
Ana, fajnie było Cie poznać, szkoda tylko że nie udało Nam sie porozmawiać.
Ale to był mój pierwszy wyjazd, więc i stres trochę był i tyle ludzi wokół, a z każdym chciałoby sie porozmawiać. A to sie nie da... szkoda.
Ale uwielbiam Twój ogród, jest moją nieustającą inspiracją
Pozdrawiam

Gosiu doskonale Cie rozumiem Pamiętam moje pierwsze spotkanie u Danusi i stres z nim związany.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:37, 13 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)
Ana macham , mają racje pięknie wyglądałas.
mówią, że jak się dostaje komplementy należy podziękować bez dyskusji, nawet jak się z nimi nie zgadzamy.Zatem dziękuję i czekam na Was
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 21:46, 13 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
mówią, że jak się dostaje komplementy należy podziękować bez dyskusji, nawet jak się z nimi nie zgadzamy.Zatem dziękuję i czekam na Was


Kiedys przybędziemy jak mówi Karolina.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Zielona 21:49, 13 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aneta. O Twoim wyglądzie już nie będę pisała ale zapytam o żurawy. Czy one u Ciebie też się tak bardzo przypalały? Stawiam na to, że po podziale są marne i muszą się odbudować, a jak nabiorą masy, to będą mniej wrażliwe na słońce. Na razie wypuszczają liście w porze deszczu, by spalić się w czasie upałów... I tak w kółko cierpią, bidule.
ana_art 21:54, 13 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Aneta. O Twoim wyglądzie już nie będę pisała ale zapytam o żurawy. Czy one u Ciebie też się tak bardzo przypalały? Stawiam na to, że po podziale są marne i muszą się odbudować, a jak nabiorą masy, to będą mniej wrażliwe na słońce. Na razie wypuszczają liście w porze deszczu, by spalić się w czasie upałów... I tak w kółko cierpią, bidule.
oooooo moja ulubiona fotka
Myślę i myśle i powiem Ci że nie przypalało ich no chyba ze faktycznie był upał niemiłosierny to jeden czy dwa listki wyciapałam... czyżby to była zasługa nawadniania? Nie wiem, być może bo one na patelni były...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 22:05, 13 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff. Tak mi ich żal, że zaczęłam szukać głębokiego cienia, a takiego u mnie jak na lekarstwo Będzie dobrze. Jak się zbiorą, to będą wielkie
Uspokoiłaś mnie, bo martwiłam się, że je marnuję.
Margarete 22:32, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajnie że sie choc na moment spotkałysmy
Ciekawa jestem gdzie posadzisz te cuda które kupiłas - szczególnie te czerwone krwawniki, ja dzis tez latałam po ogrodzie z doniczkami, czeka mnie wieksze przesadzanie....
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ivvvona 22:44, 13 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
ana_art napisał(a)

Mi również było miło A eMowi podziękuj raz jeszcze, pomógł mi z wózkiem i roślinami




Oczywiście, przekazane
____________________
W ogródku Iwony
Welka 23:34, 13 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Bardzo się cieszę, że w końcu poznałam właścicielkę jednego z moich ulubionych ogrodów na O. Ustawiam się w kolejkę na zdjęcia z nowymi roślinami.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies