Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

marzena_p 06:35, 29 sie 2016


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Opryski na plamistość jeszcze robisz, czy już tylko usuwasz liście.
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
ana_art 08:21, 29 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jolanka napisał(a)
Przepiekne zdjęcia - nie wierzę, że o jakiś trudny rok w Twoim ogrodzie, chyba zaglądasz nie tam, gdzie potrzeba
bo inaczej się widzi na zdjęciach inaczej na żywo. Wcale nie żartuje, to najgorszy rok w moim ogrodzie...standardowo latem koszę trawnik 2-3 razy w tygodniu. W tym roku jak udało się raz w tygodniu skosić to dobrze... nigdy nie kosiłam w niedziele a w tym roku dwa razy bo właśnie wtedy nie padało
nie pozostaje mi nic innego jak czekać na przyszły sezon
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:21, 29 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
marzena_p napisał(a)
Opryski na plamistość jeszcze robisz, czy już tylko usuwasz liście.
tak pryskam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:22, 29 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Wszystko pięknie, ale ta tojeść wyplywająca z donicy - cudo

Hortensje - chyba u wszystkich jakieś dziwne w tym roku... Jutro zobaczę jak moje cudaki wyglądają
widziałes Twój ubiegłoroczny kosmos się rozsiał i kwitnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Moniq 09:09, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Aniu moj kosmos biały sie wysiał i mam na rabacie siewki takie może z 7 cm; bedzie cos z tego w przyszłym sezonie?
____________________
beskidzkie marzenie
ana_art 09:49, 29 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Moniq napisał(a)
Aniu moj kosmos biały sie wysiał i mam na rabacie siewki takie może z 7 cm; bedzie cos z tego w przyszłym sezonie?
on jednoroczny, więc jeśli się wysieje to tak, jeśli się nie wysieje to raczej nic z tego nie będzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 14:30, 29 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aneto,
pociesza mnie nieco fakt, że i u Ciebie brzozy gubią liście. Bo u mnie też, myślałam, że z suszy. I bałam /boję się, że one całkiem padną, bo nie wytrzymają już tego. eM. nawet je ostatnio podlewał (20 l na każdą).

Ale to wciąż mało deszczu dla nich. Ale u Ciebie pada i jest podobnie.
Więc, to może nocne temperatury przypominają drzewom o jesieni? I nic złego się nie dzieje.

I piszesz, że 'Pinky Winky' prawie nie kwitnie, moje 'Vanille-Fraise'też słabo, muszę im glebę poprawić, bo chyba doszły do żwiru. Albo już nie wiem, co?
Co sądzisz o swoich?


Grzyb i mączniak prawdziwy i rzekomy szaleje u nas. Drzewa bardzo osłabione - moim koniecznie zapodam mocznik.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
BasiaLT 16:15, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414



Śliczną masz tą sundaville, udaje ci się ją przezimować czy co roku kupujesz nową?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Mala_Mi 18:46, 29 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
U mnie wiosna padalo i padalo....cale lato masakryczna susza.... i wszystko wyglada jak u ciebie. Wszystko jest beznadziejne lacznie z trawmi...miskant najwiekszy ma 3 klosy. Nawet stare klony chore.
Rozumiem twojego nerwa.
Przyszla burza ...eM pobiegl z nawozem...i znow wypali trawe...bo pioruny lataja a deszcz 20 kropli miedzy ktorymi slalom mozna bylo zrobic. Masakra. Kasy nie mam na podlewanie to wszystko schnie. Zrezta ile moge podlac?
Moze zima bedzie ładna ☺
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Danucha 19:13, 29 sie 2016


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Ana hortensje mają za mało wody. Opady, pomimo obfitości nie nawadniają dostatecznie takich rozrośniętych krzewów, są posadzone gęsto, woda spływa po liściach gdzieś obok. Ja krople cały czas leję, płacę i.... M płacze hihi. Ogród i tak masz śliczny
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies