Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

GabiK 23:34, 20 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aniu, świetna rabata. Wykonanie jak u szefowej. Jak skończysz swój ogród, będziesz się mogła u niej zatrudniać sezonowo.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Lena 07:12, 21 maj 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Niesamowite zmiany - gratuluje
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
coli 07:56, 21 maj 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Ana, piękna nowa rabata. Szkoda tylko, że begonie są jednoroczne i co roku trzeba będzie sadzić od nowa.
Własne ptaszki, gratulacje mamo
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
ania_wesola 10:45, 21 maj 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Ślicznie Aniu, rabata super
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Gardenarium 10:56, 21 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładnie wychodzi, oregano trzeba będzie przycinać, przez chwilkę będzie gorzej wyglądało. I zimą pusto, ale i tak ładnie. To ze względu na tegoroczne wymarznięcie wrzośców?
Mogła być też tojeść rozesłana.;P

Ktoś pisał o begoniach, że trzeba je dosadzać co roku, ale powiem że warto. One są tanie, a efekt jest murowany i długotrwały.
W ogrodzie w moich realizacjach (angielski) sadziłam średnio co roku około 500 szt. Te kreski pięknie wyglądają aż do mrozów. Żadna inna roślina kwitnąca nie da takiego efektu i tak długo. Chyba właśnie czerwone były najładniejsze zwłaszcza gdy miały ciemne liście.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
waska 11:11, 21 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
ja begonie chce wsadzić do ogrodu tata

u mnie ogród nie cieszy już tak na poczoczatku po mrozach wyglada strasznie
właśnie wgrywam zdjęcia
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
ana_art 14:04, 21 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
Ładnie wychodzi, oregano trzeba będzie przycinać, przez chwilkę będzie gorzej wyglądało. I zimą pusto, ale i tak ładnie. To ze względu na tegoroczne wymarznięcie wrzośców?
Mogła być też tojeść rozesłana.;P

Ktoś pisał o begoniach, że trzeba je dosadzać co roku, ale powiem że warto. One są tanie, a efekt jest murowany i długotrwały.
W ogrodzie w moich realizacjach (angielski) sadziłam średnio co roku około 500 szt. Te kreski pięknie wyglądają aż do mrozów. Żadna inna roślina kwitnąca nie da takiego efektu i tak długo. Chyba właśnie czerwone były najładniejsze zwłaszcza gdy miały ciemne liście.


Danusiu oregano jest tymczasowo żeby dziury nie było bo nigdzie nie dostałam wrzośców... wszędzie mówią że już zapóźno, że wczesną wiosną...
Co do begoni to ja je uwielbiam co z tego że trzeba dosadzać, ale jaki efekt. W ubiegłym roku kwitły mi bodajże do połowy listopada, są śliczne no i jest jeszcze jeden plus... każdego roku może być inny kolor
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 15:05, 21 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ana, od zawijaska do układów rabatowych - perfekcja wykonania.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bociek 21:21, 21 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
ana_art napisał(a)
jak wróciłam z komuni to zrobilam taka foteczkę jeszcze się zastanawiam czy nie przesadzic jednego oregano,a w jego miejsce czy nie dać hosty.... teraz jeszcze tylko rozłożyc linie kroplującą, wysypać korę i żwirek i juz będzie gotowe



podoba mi się to oregano i do tego jak pachnie ono jest zastępstwem dla wrzośców


Ania, czad kompletny!!!! Absolutnie fantastycznie!!! Wow, wow, wow

A gniazdko super, poczekaj, az sie mlode wykluje. Szkoda by bylo wystraszyc ptaki, dasz rade z tym cisem przez jakis czas? Powiedz, ze dasz...prosze....
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Sebek 21:30, 21 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu - zastanawiasz się jakie kolory - wg mnie takie jak w Zalesinku - czyli czerwień, żółty i niebieski - dla przypomnienia

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-w-stylu-angielskim
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies