Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tonący w bieli

Pokaż wątki Pokaż posty

Tonący w bieli

aniasmyk 15:41, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Madzenka napisał(a)
Tez zwykle podczytuję cichaczem ale takie wnętrza wymagają komentarza Gratuluje pieknych wnetrz i pomidorów!
Z zaciekawieniem bede podglądać zmiany w ogrodzie , bo o ile mam biało-czarne wnetrza to w ogrodzie kokoszę ze aż strach gdzieś muszę bo sie uduszę


Madżenka tylko się nie uduś, proszę
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 15:48, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
margaretka3 napisał(a)

Nawet na pewno

Aniu, znalazłam Twój watek Przeczytałam. Pięknie i świadomie projektujesz swój ogród. Wnętrza domu przecudne. Zdolna z ciebie bestia, choć ty piękna, a nie bestia

A wracając do pomidorków, to do suszenia możesz wykorzystać Opałkę, ma dużo masy, mało wody. I jeszcze w kwestii zdeformowanego pomidorka, którego jakiś czas temu pokazywałaś. To nie dlatego, że tak ta odmiana może mieć, ale dlatego, że pomidorek zakwitł Ci staśmionym kwiatem, czyli takim znacznie większym, jakby podwójnym. Z takich staśmionych kwiatów potem zawiązują się zdeformowane owoce. W tym roku na moich pomidorach jest wyjątkowo dużo takich staśmionych kwiatów (obrywam je). A to z tego powodu, że wiosną sadzonki były narażone na niższe temperatury niż te bezpieczne dla nich 12 stopni.


hehe bestia i to jaka

Opałkę chciałam przerobić całą na przeciery/ketchupy bo podobno najlepsza. Ale coś wysuszę dzięki :*

to bardzo cenne informacje dla mnie- o tych staśmionych kwiatach. Dziękuję!

już się chciałam pochwalić że na moich pomidorach nie mam takich owoców (ten, który tak urósł to była kupiona sadzonka, resztę wysiewałam z nasionek sama) ale niestety mam chyba 2 takie zniekształcone owoce z moich. Współczuję że masz dużo takich. Jeszcze raz wielkie dzięki za lekcję
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 15:50, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
A teraz smutna wiadomość. Zauroczyliście moją surfinię mączniak pochłonął obydwie dzisiaj pogrzeb
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 16:03, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Nówka sztuka wisi


Nie chwaliłam się jeszcze nową kompozycją przed domem. Bukszpan który tam był pójdzie na skarpę.

____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 16:07, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Trawa Phoenix Green i wrzos pączkowy biały Sandy



Odętka wirginijska Alba


I Dabecja kantabryjska

____________________
Ania Tonący w bieli
kasia_w 16:15, 04 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Masz piękny dom z wysmakowanym wnętrzem Podziwiam bardzo i choć to nie moja bajka, jestem pod wrażeniem. Jak dla mnie mega hitem jest kominek i choć jestem (chyba) obyta z trendami wnętrzowymi, to takiego jeszcze nie widziałam. To indywidualny projekt?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
aniasmyk 16:18, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Baj de łej od dzisiaj pracuję w białych rękawiczkach
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 16:20, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
kasia_w napisał(a)
Masz piękny dom z wysmakowanym wnętrzem Podziwiam bardzo i choć to nie moja bajka, jestem pod wrażeniem. Jak dla mnie mega hitem jest kominek i choć jestem (chyba) obyta z trendami wnętrzowymi, to takiego jeszcze nie widziałam. To indywidualny projekt?


dziękuję :* nie, normalny kominek firmy Nordpeis
____________________
Ania Tonący w bieli
kasia_w 16:21, 04 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Aha- i pomodiorowa sesje mi się podoba także, Styl Quchni artystycznej
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Basilikum 17:00, 04 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
aniasmyk napisał(a)
A teraz smutna wiadomość. Zauroczyliście moją surfinię mączniak pochłonął obydwie dzisiaj pogrzeb


w zyciu sie nie przyznam, ze to ja. To na pewno sasiadka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies