Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tonący w bieli

Pokaż wątki Pokaż posty

Tonący w bieli

17:45, 04 sie 2016
dopiero dzis zobaczyłam twój watek ...obejrzałam po łebkach foty ...widzę ze tłum gapiów obserwuje twoje bardzo zręczne poczynania w domu i ogrodzie ...czytam że sama projektowałaś wnętrza ...no to doczepiam się do tłumu gapiów...i będę obserwować!

surfinia pełna mnie mocno zaciekawiła ...szkoda ze padła ...za duzo wody ja pokonało nigdy nie widziałam takiej wcześniej ...już mi się marzy taka ...tylko gdzie ja spotkać ?
aniasmyk 18:12, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Basilikum napisał(a)


w zyciu sie nie przyznam, ze to ja. To na pewno sasiadka


Iza Ciebie w życiu nie podejrzewam
____________________
Ania Tonący w bieli
Basilikum 18:30, 04 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ufff
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasia_w 18:53, 04 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Mam takze taka surfinie kupilam w casto i też ledwo zipie.w sloncu nie dala rady w cieniu ciut lepiej ale marniutko.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
aniasmyk 20:17, 04 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
eee_taam napisał(a)
dopiero dzis zobaczyłam twój watek ...obejrzałam po łebkach foty ...widzę ze tłum gapiów obserwuje twoje bardzo zręczne poczynania w domu i ogrodzie ...czytam że sama projektowałaś wnętrza ...no to doczepiam się do tłumu gapiów...i będę obserwować!

surfinia pełna mnie mocno zaciekawiła ...szkoda ze padła ...za duzo wody ja pokonało nigdy nie widziałam takiej wcześniej ...już mi się marzy taka ...tylko gdzie ja spotkać ?


Czy ja wiem czy za dużo wody? Raz ją przesuszyłam... nie podlałam jeden dzień i już była lichutka. One nie lubią wody na liściach i kwiatach. Teoretycznie były pod daszkiem, ale jak deszcz zacinał to i tak były mokre... chyba jednak woda je uśmierciła...

jeśli chodzi o to gdzie ją kupić to nie poradzę, bo na lokalnym targowisku tylko jedna babka ją miała
____________________
Ania Tonący w bieli
BasiaLT 21:33, 04 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
aniasmyk napisał(a)
Baj de łej od dzisiaj pracuję w białych rękawiczkach


Perfekcyjna Pani Ogrodu bedziesz robić test białej rękawiczki? Hi hi... nowe kompozycje śliczne.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
aniasmyk 06:59, 05 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
BasiaLT napisał(a)


Perfekcyjna Pani Ogrodu bedziesz robić test białej rękawiczki? Hi hi... nowe kompozycje śliczne.


A jakże :*
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 07:01, 05 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Aaaaaaalarm! Czy to mączniak? Moja cukinia ;(
____________________
Ania Tonący w bieli
UlaB 10:15, 05 sie 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
A to dopiero teraz wlazło czy taka była od poczatku?

Aniu, moja ma to samo i to od dłuzszego czasu, właściwie od poczatku, jak tylko ją wysadziłam na kommpost tak jej sie zrobiło. Daje sie to zetrzec czy nie? U mnie nie dało sie ani troche i wyczytałam ze to nie jest mączniak. Kupiłam wczesniej Amistar ale w koncu zaryzykowałam i nie opryskałam. Cukinia mi żyje, jest ogromna i owocuje normalnie.

Moja mama na 2 cukiniach tez ma takie plamy, a na trzeciej, z innego źródła nie ma. Wszystkie rosliny rosną i owocują własciwie tak samo. Gdzies wyczytałam, ze niektore odmiany tak mają, gdzie indziej ze to slimaki podgryzły, ale nei wiem czy to prawda, bo pierwszy raz sie z tym spotkałam.


Przy okazji sie ujawnię Podglądam i podziwiam Twoje działania - brawo, jestescie bardzo pracowici i fajnei wszystko Wam wychodzi
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
aniasmyk 11:09, 05 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Cześć Ula chodzę do warzywniaka codziennie a dopiero dzisiaj rano to zauważyłam... jak wpisałam mączniak na cukinii to zdjęcia z internetu wyglądały tak jak moje. Owocują normalnie, choć jakiś czas temu wszystkie cukinie mi gniły i to też jest objaw zarazy.
Powycinałam wszystkie białe liście i je spalę a cukinie chcę opryskać Topsinem, tylko nie pisze jaki jest okres karencji dla cukinii, może ktoś wie?


aaa jeśli chodzi o ślimaki to mam... zjadły jedną cukinię... zostały uśmiercone. Podobno nie chodzą po żwirku... nie chodzą... zapieprzają!
____________________
Ania Tonący w bieli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies